Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder

Ürünler

Solenoid vanalar

Yüksek performanslı ve uygulamaya yönelik solenoid vana serimiz teknolojisi ve zorluklar için uygun çözümü üreten çeşitliliğiyle ikna edicidir.

Proses vanaları ve Kontrol vanaları

Monte edin ve unutun – kapsamlı Bürkert vana programı pnömatik ve elektromotorlu tahrikleri ve en modern kumanda teknlojisiyle bunun için vardır.

Pnömatik ve proses arayüzleri

Proses otomasyonundaki uygulamalarınız için özel olarak geliştirilen Bürkert’in valf adası ve kontrol panosu programı – daha fazla proses güvenliği için.

Elektromotorlu vanalar

Kolay kurulum ve en yüksek performans – inovatif Bürkert vana programı elektromotorlu tahrikleri ve en modern kumanda teknlojisiyle bunun için vardır.

Sensörler, transmitterler ve kontrolörler

Sensör bağlantılı ve genişletilmiş fonksiyonlara sahip Bürkert ölçüm cihazları ve kontrolörleri – hızlı devreye alma ve optimum fonksiyon işletimi için optimum işbirliği.

Mikro vanalar ve Diyaframlı pompalar

Mikro akışkanlarda güvenilirlik ve tekrarlama hassasiyeti – Bürkert’ten basınç-zaman dozajı için özel anahtarlama valfi çözümleri ve hacimsel dozaj ve sevk pompaları.

Kütle akış ölçerler ve Kütle akış kontrolörleri

Bürkert Gaz kütle akış regülatörleri ve sıvı akış regülatörleri – akışkanların kontrolünde en yüksek hassasiyet için.

Solenoid kontrol vanaları

Bürkert elektromanyetik ve elektrik motorlu tahrikli solenoid kontrol vanaları – özel ihtiyaçlarınız için size özel çözümler.

Diğer ürünler

İster Profinet, EtherNet/IP, IO-Link, ASI ya da isterse EDIP – Ölçüm ve kontrol teknolojisi alanında güçlü otomasyon çözümleri sunuyoruz. Ayrıca burada pnömatik silindir, fitting ve Push-in bağlantısı gibi aksesuarlar bulabilirsiniz.

Bürkert resistApp - Malzeme uyumluluğunu online kontrol edin

Agresif bir ortama karşı dayanımlı bir malzeme mi arıyorsunuz? Bir araç olarak Bürkert resistApp uygulaması, çok sayıda gaz halindeki veya sıvı ortam için uyumlu malzeme arayışında sizi destekler ve Bürkert ürünlerini kullanırken uyumlu malzemelerin seçimini kolaylaştırır.

×