Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder

Yeni yazılım fonksiyonu: ME43 ve ME63 ağ geçidi tipleri için Dozaj Kontrolörü

Yeni yazılım fonksiyonu “Dozaj Kontrolörü” şimdi ME43 ve ME63 tipleri için kullanıma hazır. Vanalarımız ve sensörlerimizle bağlantılı olarak, bireysel toplu dozajlama çözümünüz için tüm bileşenleri tek bir kaynaktan sunuyoruz.

 

Batching Solution with FLOWave Flowmeter and Display

Toplu dozajlama nedir? 

Toplu dozajlama veya doldurmada sıvı akışı kontrollü olarak kesilir. Sensörlerin ve vanaların yanı sıra, dozaj kontrolörü de önemli bir rol oynar: Dozajlama prosesinde merkezi kontrol ünitesi olarak, dozaj kontrolörü sensör verilerini izler ve vanayı kontrol eder. 

Tek kaynaktan dolum çözümü

ME43 tipi veya ME63 tipi dozaj kontrolörlerimizi geniş akış sensörü ve vana portföyümüzle birleştirerek, ister şalter dolabı (ME43 tipi) ister saha tesisi (ME63 tipi) olsun, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak ayrı dozajlama sistemleri geliştirebiliriz. Önceden yapılandırılmış dozajlama kontrol paneline sahip bir ekranla dolum çözümünüz için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri tamamlıyoruz.

Neden Bürkert dozajlama sistemlerini seçmelisiniz – bir bakışta avantajlarınız

✓ Ayrı dozajlama sistemleri: 
Deneyimli Bürkert uzmanlarının yardımıyla gereken tüm bileşenlerin ve mühendislik işlemlerinin seçimi – tüm dolum sisteminiz için tek bir müşteri temsilcisi

✓ Modüler konsept:
PLC aracılığıyla veya tamamen dijital bağımsız bir çözüm olarak entegrasyon ve işletime alma – Seçim sizin!

✓ Otomatik boşa çalışma düzeltmesi sayesinde hassas dolum sonuçları: 
Kendi kendine öğrenen dozajlama fonksiyonumuz, ölçülen hacmi veya kütle akışını sürekli olarak analiz eder ve bunu otomatik olarak hedef hacme göre ayarlar.

✓ Sezgisel kullanım: 
Kullanıcı dostu deneyimlere hazır mısınız? Dozajlama sisteminizi yapılandırmak ve parametrelendirmek için kılavuzlu sihirbaz içeren, önceden yapılandırılmış dozajlama kontrol paneli veya “Bürkert Communicator” yazılım aracı ile ekranı keşfedin.

✓ Esnek entegrasyon: 
Şalter dolabı ve saha tesisine yönelik çözümler, dozajlama sistemlerimizi seçtiğiniz otomasyon konseptine hazır hale getirir.

İlginizi çekti mi? 
Derin uygulama bilgilerimizden ve teknik bilgi birikimimizden yararlanın ve toplu dozajlama konusunda sizi özel olarak bilgilendirmemize izin verin. 

İletişimİletişim

Bürkert’le iletişim pek çok kanaldan mümkündür.  Hep yanınızdayız!