Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder

Kütlesel Akış Kontrolörü ve MFM için Endüstriyel Ethernet Arayüzü

Kütle Akış Kontrolör ve Kütle Akış Ölçer Tip 8741 ve 8745 ile yeni bağlantı seçenekleri sayesinde sorunsuz entegrasyon

2 MFCs on a grey background with different nodes

Dijitalleşmenin bir sonucu olarak, akıllı saha cihazlarına sahip otomatik makineler ve tesislere olan talep artıyor. Endüstriyel Ethernet, genellikle tutarlı ve bölümler arası bir ağ altyapısı için temel oluşturur. Örneğin, Endüstriyel akış üzerinden veri aktarılırken gaz akışı tam olarak ölçülmeli ve düzenlenmelidir.

Bununla birlikte kütle akış ölçerlerimizin (MFM) ve kütle akış kontrolörlerimizin (MFC) Endüstriyel Ethernet'e bağlanması, sadece ME43 fieldbus gibi sinyal dönüştürücüler ile mümkün olmuştur.

Entegre Endüstriyel Ethernet Switch ile kütle akış ölçer ve kütle akış kontrolörü

Ağınıza kusursuz entegrasyon sağlamak için MFC / MFM Tip 8741 ve 8745 artık Endüstriyel Ethernet sürümlü versiyonları kullanılabilir. PROFINET, EtherNet / IP, EtherCAT veya Modbus TCP gibi tüm standart endüstriyel iletişim protokolleri desteklenmektedir.

Built_in interface özelliği sayesinde, cihazları doğrudan ve esnek şekilde daha yüksek seviyeli programlanabilir lojik kontrol cihazlarına (PLC) kolayca bağlayabilirsiniz. Bu, ek alt veri yolu sistemleri veya fieldbus ağ geçitleri gerektirmediğinden devreye alma ve kablolamayı basitleştirir ve saha cihazlarına doğrudan ve karmaşık olmayan erişim sağlar.

MFC/MFM connected to PLC

Endüstriyel Ethernet ile Kütle Akış Denetleyicisi / Ölçer Faydaları

✓ Saha cihazlarının kolay devreye alınması ve kablolanması
✓ Ek alt veri yolu sistemleri veya ağ geçitleri gerektirmez
✓ Kontrol seviyesinden saha cihazlarına, doğrudan erişim ve kolay bakım
✓ Tesis / makine izleme için tam tanısal işlevsellik
✓ Özel yazılım gerektirmez

Her durum için doğru arayüz

Yeni Endüstriyel Ethernet versiyonuna ek olarak MFC'ler / MFM'ler, analog arayüzlerin yanı sıra büS / CANopen versiyonları ile de mevcut olmaya devam ediyor. Çok sayıda iletişim protokolü, geniş bir akış ve basınç aralığı kapsamı sayesinde, kütle akış kontrol cihazları çok çeşitli uygulamalar için uygundur.

Daha fazla beklemeyin. İhtiyaçlarınıza en uygun MFC / MFM'yi şimdi seçin!