Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder

İstanbul Water Expo Fuarı'na Katılıyoruz

 

1-3 Eylül 2016 tarihleri arasında IWE fuarına katılıyoruz. 11’inci salon C1119 numaralı standımızı ziyaret ederek, Bürkert’in Su ve Atık Su Arıtma Endüstrisine yönelik sistem çözümlerini ve ürünlerini keşfedin.

Türkiye’de su ve atıksu teknolojileri konusuna odaklanmış ilk ve tek sektörel fuar olan IWE İstanbul Water Expo - İstanbul Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, tüm sektör profesyonellerinin bir araya geleceği, sektörün ihtiyaçları, sorunları ve çözüm önerilerinin tek bir çatı altında sunulacağı önemli bir buluşma platformu olacak.

Bu yıl ikinci kez organize edilen IWE Istanbul Water Expo, su kaynaklarının sürdürülebilir bir şekilde kullanılması, su yönetimi, su tasarrufunun sağlanması, su ve atıksuların arıtımı ve geri kazanımı ile ilgili çok kapsamlı bir alanda son teknolojileri ve gelişmeleri aynı platformda bir araya getiriyor.

Bürkert Türkiye olarak fuarda; sensörler, transmitterler, pnömatik valfler, globe valfler ve daha birçok ürünümüzle yer alacağız. Ayrıca, bu fuarda yeni bir analiz cihazımız ( http://www.burkert.com.tr/tr/type/8905),  ilk kez  görücüye çıkacak.

Karşılaştırma listem