Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder

Prosesinizi otomatikleştirmek için en iyi ekipmanlar

Bürkert ve Siemens uzmanlıklarını birleştiriyor

Valve island Burkert

Pnömatik kontrolörler için maksimum sistem kullanılabilirliği ve proses güvenilirliği, Bürkert ile Siemens arasındaki stratejik ortaklığın hedefidir. İşbirliğimizin sonucu olarak  Siemens I / O sistemi SIMATIC ET 200SP ile uyumlu yeni Tip 8647 AirLINE SP valf adasını size sunuyoruz.

Çok yönlü valf adası, yiyecek-içecek, ilaç ve kozmetik endüstrilerinin yanı sıra su arıtma sistemlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Yerden tasarruf ve 64 kabin fonksiyonunu kontrol etmek için farklı Siemens modülleriyle birlikte kontrol kabinine monte edilebilir. Valfler doğrudan Siemens I / O sistemine bağlanır. Bu, hem işletmeye alma hem de daha sonra operasyonun izlenmesi sırasında hızlı ve kesintisiz entegrasyon sağlar. Anahtarlama çevrimlerinin sayısının gösterilmesi, aşınma ve duruş sürelerini en aza indirmek için sistemin optimum önleyici bakımını sağlar. Besleme kanalındaki pnömatik valfler sayesinde maksimum sistem kullanılabilirliği sağlanmıştır: çalışma sırasında değiştirilebilirler.

SDurum bilgisi ile hızlı aksiyon alma

Type 8647 AirLINE SP valf adası, hem sensörler hem de düz metinler aracılığıyla pilot ve proses valflerinin doğrudan cihazdaki konumu gibi ayrıntılı durum bilgilerini gösteren basınç sensörlerine ve LCD'ye sahiptir. Bu, arızaların hızlı bir şekilde algılanmasını ve ortadan kaldırılmasını sağlar. Ring topolojisi ve Media Redundancy Protocol (MRP) kullanımı, bir iletişim aracının başarısız olması durumunda bile sistemin sürekli çalışmasını sağlar. Bu, sistem kullanılabilirliğini artırır ve son kullanıcının işlem güvenilirliğini sağlar.

Akışkanı karıştırmak imkansız

Tüm Bürkert valf adaları gibi, Tip 8647'nin de çok önemli bir emniyet fonksiyonu vardır: egzoz kanalındaki vanaları kontrol edin. Pilot valflerin ve aktüatörlerin, basınç piklerini önleyerek güvenilir şekilde çalışmasını sağlar. Bu, farklı ortamların karıştırılma olasılığını ortadan kaldırır.

Karşılaştırma listem