Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder

Uygunluk

Uygunluk, tutarlılık ve etik faaliyet, Bürkert kültürünün bir parçasıdır ve girişimcilik eylemlerimizi belirler. Davranış yönergelerimizden daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Code of Conduct (CoC) (İş Etiği Kuralları)

Bürkert, ZVEI ve VDMA tarafından birlikte yayınlanan Code of Conduct’ların ilkeleri uyarınca toplumsal sorumluluğunu kabul etmektedir. İki dernek üyeleriyle birlikte en iyi uygulamalar temelinde etik iş yeri davranışları için Code of Conduct’ları geliştirdi. Code of Conduct’lar, değer odaklı iş yeri davranışımızın önemli bir bileşeni. Bürkert tedarikçi ağından, burada belirlenen prensiplere iş ilişkimizin temel sözleşme yükümlülüğü olarak uyulmasını beklemektedir.

Metni (12 dilde) VDMA’nın web sitesinde inceleyebilirsiniz. Dokümanı linkin üzerinden görüntüleyemezseniz, lütfen Bürkert’teki yetkililere başvurun.

Kendimizi geliştirmekle ilgili her fırsatı memnuniyetle karşılıyoruz ve uyarıları destek teklifi olarak görüyoruz.

İnsan Hakları Stratejisi

 

Bürkert Bildirim Merkezi

Kendimizi geliştirmekle ilgili her fırsatı memnuniyetle karşılıyoruz ve uyarıları destek teklifi olarak görüyoruz. Yanlış davranışlar ya da insan hakları stratejimiz dahil Code of Conduct’larımıza karşı ihlalleri bildirmek istediğinizde, bunu iletişim sekmemizden yapabilirsiniz. Açıklamalarınızı gizli tutuyoruz ve istek üzerine anonim olarak da ele alıyoruz. Bunun için şu bildirim seçeneklerine sahipsiniz:

Bunun dışında harici bir bildirim merkezine başvurabilirsiniz. Harici bildirim merkezlerinin genel bakışına.