Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder

Bürkert hakkında

Akan her şeye olan hayranlığımız sayesinde, akışkanlar ve gazlar için ölçüm ve kontrol teknolojisi alanında dünya lideriyiz. İş ortaklarımız olarak müşterilerimizle birlikte olağandışı zorluklara olağanüstü çözümler geliştiriyor, gerektiğinde akışkanlarla ilgili işler için ayrı bileşenler sağlıyoruz. 
Şimdi size Bürkert aile şirketi, çözüm portföyümüz veya özel Bürkert ekibi hakkında çok daha fazlasını anlatabiliriz. Ama bunu yapmayacağız çünkü Bürkert hakkında ne öğrenmek istediğinizi seçebilmelisiniz. Bu yüzden kendiniz göz atmanız en iyisi.

Keyvisual Bubbles

Bizi daha iyi tanıyın

90 saniyede Bürkert

Veriler ve Rakamlar*

Çalışanlar

3500+

Ürün satış miktarı

720 Mio. €

Ar-Ge payı

6,4%

Ülkeler dünya ölçeğinde

30+

Aile şirketi

100%

Yatırım oranı

24,8%

* Statü 2022

Çözüm portföyümüz

Bürkert olarak, ister gaz, ister sıvı, isterse sadece iyi fikirler olsun, akan her şeyi seviyoruz. İlaç, yiyecek ve içecek, tıp, laboratuvar ve dişçilikten elektronik, yarı iletkenler ve enerjiye kadar çeşitli sektörlere odaklanıyoruz. İster standart ürünler, isterse otomatik sistem çözümleri söz konusu olsun, müşterilerimizle birlikte her zaman uygun bir çözüm buluyoruz.

Kurucu Christian Bürkert -
Zaman içinde bir yolculuk

  • Christian Bürkert, Gründer von Bürkert Fluid Control Systems

    Öncüden pazar liderine

    Christian Bürkert, ileri vizyonu, yaratıcı zekası ve muazzam enerjisiyle savaş sonrası Almanyasında yoğun bir uluslararasılaşmaya dayanan yeni bir ekonomik düzenin temellerini atan girişimcilerden biridir. Olağanüstü bağlılığı, bugün dünyanın önde gelen ölçüm ve kontrol teknolojisi şirketi Bürkert’in yolunu açtı. Her şey Ingelfingen’deki küçük bir çiftlikte tamamen gösterişsiz şekilde başladı.

    Bürkert’in geçmişine git

Bağlı şirketler ve partner şirketler