Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder

Akışkan kontrol sistemlerinde önde gelen ortak.

60 yılı geçen bir süre boyunca, Bürkert’de pek çok zamanımızı ve enerjimizi sıvılara ve gazlara adadık.

Mutlulukla karşıladığımız yeni ve heyecan verici zorluklar – büyümemize yardımcı olan zorluklar – olmaksızın geçen günlerimiz sayılı. İster ölçüm ister kontrol alanı olsun, akan her şey bizi büyülüyor. Ve hiç şüphesiz, bu büyülenme bizim Akışkan Kontrol alanında bir dünya lideri olmamızı mümkün kılıyor. Aynı zamanda, güçlü değerlerimize bağlılığımızı kaybetmeden kendimizi yenilememiz için bizi zorluyor.

Proses Organizasyonu

Çabalarımız; müşterilerimize yakınlığı sayesinde her gün gelişen esnek bir organizasyon yaratmaktadır. Bu orta-büyüklükte bir şirket olarak bize ikinci bir doğal özellik kazandıran bir yakınlıktır. Tüm segmentlerde proseslerimizin sürekli optimizasyonu eşliğinde Bürkert’in giderek genişleyen küresel ağı deneyimimizi doğrudan değiş tokuş etmemizi ve ortak çözümlerimizi daha hızlı ve etkin biçimde geliştirmemizi mümkün kılmaktadır.

Sistem çözümleri

İşimiz açısından bu büyüleyici ortam aynı zamanda belirli pazar sektörlerinin kısıtlı alanlarının ötesine geçmek ve alışık olunmayan problemlere seçkin çözümler aramak için bizi motive etmektedir. Pazarların segmentasyonu Bürkert’in standartlardan sapma yolundaki özel cesaretinin bir başka örneğidir. Bu durum; ürün-bazlı çözümlere bakış açımızı kaybetmeksizin müşterilerimize uygulamaya özel çözümler açısından maksimum avantajlar sunmamızı mümkün kılmaktadır. Bundan daha büyüleyici bir şey olabilir mi? Bürkert dünyasına hoş geldiniz!

Bürkert KültürüBürkert Kültürü

Yenilikçi, iletişimci ve esnek, açık fikirli Bürkert çalışanını mümkün kılan bir kültürü oluşturmak üzere modern bir Proses Organizasyonunu gerçekleştirmek. 

AKMAKM

Gelişmiş plastik enjeksiyon kalıplama işi bizim tutkumuzdur.

Yan kuruluşumuz AKM hakkında daha fazla bilgi edinin.

BDGBDG

Bağlı Şirketler

Burada bağlı şirketimiz BDG hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

ZTOZTO

Burada ortak şirketimiz ZTO hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

 

Karşılaştırma listem