Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder

Bürkert Kültürü

Yenilikçi, iletişimci ve esnek, açık fikirli Bürkert çalışanını mümkün kılan bir kültürü oluşturmak üzere modern bir Proses Organizasyonunu gerçekleştirmek. 

Bürkert proses organizasyonu; birkaç arayüz ve sonuçlar için muazzam bir yönlendirme ile birlikte bir çapraz-işlevsel organizasyon biçimidir. Sorumluluğu proaktif olarak üstlenmek için hiyerarşiyi statüler vasıtasıyla değil, fakat isteklilik açısından tanımlıyoruz. Her seviyedeki ve fonksiyondaki çalışanlarımızın takım ruhuna ve özgür iradeye dayalı eylemlerine büyük önem veriyoruz.

Şeffaf kararlar ve sorumluluğu ilgili ekiplere devretme; bizim için üst yöneticilerimizin aktif rol model fonksiyonu kadar önemlidir. Bu ilke küresel ölçekte uygulanmaktadır ve şirket kimliğimizi farklı kılan unsurdur.  

Görevlerin ve projelerin bütünsel gerçekleştirilmesini mümkün kılmak üzere, tüm prosesler içinde ve proses sınırlarının ötesinde tüm çalışanlarımızın becerilerini kombine etmeyi dikkate alıyoruz. Bu işlem; mümkün olan en yüksek esneklikte ve oyunun gereken kurallarına uygun olarak yapılmaktadır. Bunun dışında, şirket kültürümüz proje ekiplerinin bir diğeriyle doğrudan iletişimini ve etkin takım çalışmasını teşvik etmektedir.  

Hedefimiz; tek başına gerçekleştirilmesi mümkün olmayanı elde etmektir

Karşılaştırma listem