Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
contact bubble
Bireysel çözümler

Bizimle birlikte bireysel bir çözüm mü geliştirmek ve gerçekleştirmek istiyorsunuz?

 Birlikte çalışalım. »

 

Üretim verimliliğiniz için dijital proses bilgileri

Sisteminizi geleceğe uygun hale getirmek ister misiniz? Ve dijital, ağa bağlı otomasyon çözümleriyle üretim proseslerini sürdürülebilir, verimli ve güvenilir bir şekilde yürütmek? Akışkan teknolojisi, endüstriyel iletişim ve proses otomasyonu alanlarındaki uzmanlığımızdan ve çözümlerimizden yararlanın. Konseptler ve dijital ürünlerle dijital ortamlarda yürüteceğiniz çalışmalarınızda size güvenle eşlik ediyoruz.

İster yiyecek ve içecek sektörü, ister ilaç ve biyoteknoloji sektörü olsun saflık ve hijyen yüksek kaliteli ve onaylı ürünlerin güvenli üretimi açısından son derece önemlidir. Ayrıca ekonomik baskı da artmaktadır: Sürekli yüksek kaliteye ek olarak, piyasa daha büyük üretim miktarları, yüksek derecede özelleştirme ve çeşitlilik talep etmektedir. Bu, gıda ürünlerinde olduğu kadar eczacılık ürünlerinde de geçerlidir. Uyumlulaştırılmış akıllı otomasyon çözümlerinin yardımıyla her ikisine de ulaşabilirsiniz. Bu amaçla, tüm otomasyon konseptleri ve akışkan idaresiyle ilgili sektörler üstü deneyimimizden yararlanın. Bürkert size kapsamlı teknik bilgi birikiminin yanı sıra özelleştirilmiş ve standart uygulamalar için uygun sistem çözümleri ile ürün çözümleri sunmaktadır.

Akıllı otomasyon, üretkenliğinizi nasıl artırabilir ve aynı zamanda ürünlerinizin kalitesini nasıl güvenceye alabilir? Tesisleriniz için ideal çözüm hakkında Bürkert uzmanlarıyla görüşün.

Durumunuza en uygun otomasyon konsepti hangisi?

Sürdürülebilirliğinden emin olduğunuz bir otomasyon, gıda maddelerinizin veya ilaçlarınızın üretimini daha güvenli, daha planlanabilir ve daha verimli hale getirir. Gereksinimlerinize uygun otomasyon hangisi? Konseptlerin avantajları ve en iyi çözümler hakkında bilgi edinin:

Yerinde otomasyonYerinde otomasyon

 

Akıllı proses kontrolüELEMENT serisi membran ve proses valfı sistemleri derli toplu ve esnek çözümler için idealdir. Akıllı, hızlı anahtarlamalı valf sistemleri ayrıca prosesleri ince tutmaya yardımcı etmektedirler.

 

Dağıtılmış otomasyonDağıtılmış otomasyon

İster eczacılık ister gıda ürünleri üretilsin, hijyen, güvenlik ve 24/7 izlenebilirlik ilk sırada yer alır. Bu amaca örneğin tesisinizi veya makinenizi dağıtılmış olarak otomatikleştirmekle ulaşabilirsiniz. Bu, hem yeni hem de mevcut tesisler için geçerlidir ve karmaşık olmak zorunda değildir. Bürkert birbirleriyle optimal şekilde uyumlu, kompakt, mevcut yapılara eklenmiş ve esnek çözümlerle sizi desteklemektedir; ne de olsa bugünden yarını düşünmeli, dijitalleşme çerçevesinde ilerideki inovasyon adımlarını göz önünde bulundurmalısınız. Çok yönlü parçalarımızı nasıl birleştirebileceğiniz, vana ünitelerini, şalter dolaplarını ve proses vanalarını tek bir otomasyon sisteminde nasıl bir araya getirebileceğiniz hakkında bir fikir edinin. Size nesnel, çözümden bağımsız ve engin deneyimimizle danışmanlık hizmeti verebiliriz.

Çok protokollü iletişim konseptiyle işlevsel ve kolay sistem entegrasyonu

Akışkan uygulamalarının otomasyonu ve iletişim arayüzlerinizle akıllı ağ bağlantılı çözümleri için özelleştirilmiş bir altyapı tasarlamanıza yardımcı oluyoruz. Birlikte çalışabilirlik kavramına büyük önem veriyoruz. Otomasyonda ilgili bilgi birikimi, yüksek kullanılabilirliğe ve güvenceye sahip ürün kalitesi ile geleceğe uygun üretim sistemlerinin anahtarıdır.

 

Ağ entegrasyonu: Son derece kolay kurulum, parametrelendirme veya bakım işlemleri

Bu çözümlerle tesisinizin güvenliğini ve kullanılabilirliğini artırın

Hijyenik proseslerin otomasyonuna ve kontrolüne yönelik Bürkert çözümlerini keşfedin:

  • Vana üniteleri
  • Pnömatik vanalar
  • Şalter dolapları
EDIP - Etkin Cihaz Entegrasyon PlatformuEDIP - Etkin Cihaz Entegrasyon Platformu

"Industrie 4.0" terimi, endüstriyel proseslerin sürekli olarak sayısallaştırılmış bir biçimde yürütülebileceği yeni bir endüstriyel çağın anlamını taşır. Bu gelişmeyi, algılayıcı ve aktüatör seviyesine kadar akıllı ağ oluşturmayı sağlayan cihaz platformu EDIP (Etkin Cihaz Entegrasyon Platformu) ile destekliyoruz.

Birlikte çalıştığımız memnun müşterilerden küçük bir seçki

Siz de mi özel bir çözüm veya ayrıntılı teknik danışmanlık arıyorsunuz? Systemhaus’daki uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklar.

Duits & Lauret

Hollanda’nın Utrecht kenti yakınlarında bulunan Duits & Lauret özel bira üretimi yapan bir fabrikadır. Bürkert’in, otomasyon konusundaki deneyimiyle ürün kalitesine ve verimliliğe nasıl katkıda bulunduğu hakkında bilgi edinin.

    

Ek bilgiler

Bir sistem çözümü hakkında özel danışmanlık almak veya önemli başka bilgiler almak mı istiyorsunuz?

Karşılaştırma listem