Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
contact bubble
Bireysel çözümler

Bizimle birlikte bireysel bir çözüm mü geliştirmek ve gerçekleştirmek istiyorsunuz?

 Birlikte çalışalım. »

 

Ekstrüzyon ve kalibrasyon

Modüler Proses Kontrol Platformumuz ile sıcaklık kontrollü profil doğruluğu

Sunduğu Avantajlar

  • Güvenilir ve güvenli
  • Modüler tasarım ile adaptasyon
  • Yüksek hassasiyetli dinamik sıcaklık kontrolü
  • Yüklemeye hazır

Ekstrüzyon teknikleri artık pek çok ürünün imalatında yaygın olarak kullanılmaktadır: plastik pencere çerçeveleri, flanş gibi alüminyum raylar, kablo kanalları ve kozmetik şişeleri yanı sıra sabit kesitli plakalar, borular ve profillerin birçok çeşidi. Üretilecek ürünün metal, plastik, karbon lifi veya başka herhangi bir malzemeden olmasına bakılmaksızın, boyutlarda bozulma veya farklılıklar olmadan tek biçimli bir profile sahip olmalı. Buna ulaşmada belirleyici faktör, doğru işlem sıcaklıklarının tam ve tekrarlanabilir bir şekilde muhafaza edilmesini gerektirir.

Nasıl yararlanacaksınız

Modüler Proses Kontrol Platformunun açık avantajı buradadır. Komple bir proses sıcaklık düzenleme sistemi olan bu çözüm, ekstrüder bölümlerinin kontrollü ısıtmasını otomatikleştirir ve sonraki kalibrasyon istasyonlarında soğutmayı hedef alır. Bu, soğutma noktaları ve püskürtme uçlarının sayısı değiştirilebilir ve her biri özel, merkezi olmayan kontrol birimi ile donatılmış olabileceği için, en üst düzeyde kalite elde etmenizi sağlar.

Application Extrusion and calibration

 

Ekstrüzyon profillerinin kontrollü soğutma ve vakum kalibrasyonu

Proses ayarı için modüler platformumuzun diğer uygulama örnekleri:

Kalıp döküm tesisleriniz için otomatik ve özel soğutma çözümleriKalıp döküm tesisleriniz için otomatik ve özel soğutma çözümleri

İster alüminyum döküm tesislerini (kalıp döküm, kokil döküm) işletin ister imal edin, nihai sonuçların kalitesi her zaman ön plandadır. Tam olarak uyarlanmış soğutma bunda önemli bir rol oynamaktadır. Bürkert, soğutucu maddenin düzenlenmesine yönelik en modern teknolojileri sunmaktadır. Ayrı vanaların, aktüatörlerin ve sensörlerin teslimatından kompakt ve otomatik sistem çözümlerine, eksiksiz madde kabinlerine kadar gerekli tüm karmaşıklık düzeylerini karşılıyoruz.