Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
contact bubble
Bireysel çözümler

Bizimle birlikte bireysel bir çözüm mü geliştirmek ve gerçekleştirmek istiyorsunuz?

 Birlikte çalışalım. »

 

Plazma kaynağı pürüzsüz yapar

Ethernet özellikli kütle akış kontrolörleri ile gaz kontrolü

Sunduğu Avantajlar

  • Azaltılmış arayüz sayısı ve kompakt gaz kontrolleri
  • Son teknoloji Ethernet iletişimi
  • Dayanıklı ve güvenli sistem
  • Kolay tedarik ve kullanım

Plazma kaynağı çok yüksek sıcaklıkta yoğun ve yüksek dinamik kaynak penetrasyonu ve böylece komponent stresini sağlar. Bu sadece gerçek süreçten değil aynı zamanda bir örnekte gösterildiği gibi teknik uygulamadan kaynaklanmaktadır. Gazların hassas ve çok hızlı bir şekilde kontrol edilmesi gerekir. Burada üstün kontrol teknolojisi ve en kaliteli sıvı teknolojisi esastır. EtherCAT üzerinden proses kontrolü ve saha cihazları arasındaki dijital iletişim, mükemmel sinyal kalitesi, basit bağlantı, yüksek veri yolu hızı ve saha cihazlarından kapsamlı işlem bilgisine doğrudan erişim sağlayarak akışın ayar noktası ve gerçek değeri hakkında bilgi sağlar.

Burada üstün kontrol teknolojisi ve en kaliteli sıvı teknolojisi esastır. EtherCAT üzerinden proses kontrolü ve saha cihazları arasındaki dijital iletişim, mükemmel sinyal kalitesi, basit bağlantı, yüksek veri yolu hızı ve saha cihazlarından kapsamlı işlem bilgisine doğrudan erişim sağlayarak akışın ayar noktası ve gerçek değeri hakkında bilgi sağlar.

Üç kanallı sistem, plazma gazı ve koruyucu gaz için istenen gaz karışımlarını kontrol eder. Hızlı, doğrudan etkili kapatma ve oransal valfler ile termal ölçüm prensibine göre doğrudan gazda ölçüm yapan dinamik akış sensörleri kullanır. Valf teknolojisi, değişen gaz basıncı seviyeleri ile kolayca başa çıkabilir ve ölçüm teknolojisi, ayar noktası değerinin ne kadar yükseğe çıktığı önemli olmaksızın, akış oranındaki değişiklikleri hızlı ve güvenilir bir şekilde kaydeder. Bu sistem, proses için gerekli olan gazları doğru zamanda, doğru yerde, doğru zamanda temin eder.

Gas control system with mass flow controllers

 

Diğer alev veya plazma prosesleri için çözümlerimiz:

Karşılaştırma listem