Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
contact bubble
Bireysel çözümler

Bizimle birlikte bireysel bir çözüm mü geliştirmek ve gerçekleştirmek istiyorsunuz?

 Birlikte çalışalım. »

 

Atık gazların ardıl işlemleriyle emisyonların düşürülmesi

Temiz atık gazlarıyla temiz bir çevre için SCR dozaj çözümü

Avantajlarınız

  • Uygulamada denenmiş platform
  • Kompakt, servisi kolay tasarım
  • Hızlı ve etkin uyarlama

Dizel motorlar çok sayıda alanda kullanılmaktadır. İster hava veya su, ister otomobil veya gemi, ister elektrik üretimi için sabit veya araçların tahriki için seyyar olsun. Dizel motor en farklı durumlarda avantajlarını kanıtlamaktadır. Ancak artan dizel motoru sayılarıyla emisyon değerleri de artmaktadır. Dizel yakıtının yakılması sırasında çevremiz için karbonmonoksit veya ve kurum partikülleri kadar sorun oluşturan azot oksitler de oluşmaktadır.

Temiz bir çevre için katkımız: SCR dozaj çözümü

Azot oksitlerle tepkimeye girerek azot ve su veren amonyak çözüm sağlamaktadır. Bu doğal tepkime, selektif katalitik redüksiyon (SCR), temiz bir çevre sağlayan teknolojiye giden yolu göstermektedir. Sadece SCR katalizatörleri azot oksitleri, günümüzde standartlar ve yönetmeliklerle öngörülen ölçüde azaltmaktadırlar.
SCR teknolojisinde önemli olan, tepkime medyumunun güvenle ve tekrarlandığında tam ayarında dozajının mümkün olmasıdır. Aynı şekilde dozaj modüllerinin uzun ömürlü, kompakt ve hafif tutulması da önemlidir. Bu özellikleri sağlayan bütün teknolojileri bizden bir elden çıkma temin edebilirsiniz. Valflar ve sensörler gibi plastik teknolojisi ve sistemin teknik planlaması da.

Bürkert sistemleri ile artı değer

SCR teknolojili zararlı madde azaltan sistemlerde valflar, sensörler veya komple dozaj modülleri gibi bileşenler hem kimyasal olarak hem de ısıl teknoloji açısından yüksek seviyede malzeme dayanıklığı ve üst düzeyde fiziksel yoğunluk gerektirmektedirler. Bu yüzden elektromanyetik vanalarımız ve ayar vanalarımızda kendi imalatımız olan özel döküm bobinlere kullanılmaktadır. Mühendislerimiz bunları uygulamaya uygun olarak çeşitli performans sınıfları için dozaj ünitelerine entegre etmektedirler. Bu, optimize edilen, maliyeti etkin yapı büyüklükleriyle birlikte belirgin şekilde düşürülen arabirim çeşitliliği garanti etmektedir. Dozaj modülleri bütünlüğü artırmakta ve montaj ve denetleme gereksinimini azaltmaktadırlar.

Dertsiz bir SCR dozajı için bir platform

Platform worry-free SCR Dosing

Geniş ürün portföyü bir elden çıkma SCR dozaj ünitelerinin temelidir. Valf ve sensör teknolojisinin bütün çekirdek bileşenleri uygulama alanı için kalifiyedirler ve kendilerini kanıtlamışlardır. Ürün çeşitliliği, SCR sistem teknolojisindeki deneyim ve platform tasarısı kısa geliştirme süreleri sağlamaktadırlar.

Metal işleme, plastik teknolojisi, şalter dolabı imalatı gibi bütün gerekli imalat teknolojilerinin işletmemiz bünyesinde barındırılması, geliştirme ve üretim süreçlerinin etkinliğini artırmaktadır. Bütün bunlar hızlı test etmeyi ve yasal olarak öngörülen sınır değerlere uyulmasını garanti etmektedir.

Bireysel görevleriniz için sizinle birlikte Systemhaus'larımızın birinde tam size uygun bir çözüm geliştirmekte ve gerçekleştirmekteyiz.

Müşteri referansları
İşlem sonrası egzoz gazıİşlem sonrası egzoz gazı

İçten yanmalı motor sayısı artarken, küresel emisyon değerleri de giderek artmaktadır. Karbondioksitin dışında, özellikle kurum ve azot oksitler çevremiz için ciddi problemlere neden olmaktadır.

Karşılaştırma listem