Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
contact bubble
Bireysel çözümler

Bizimle birlikte bireysel bir çözüm mü geliştirmek ve gerçekleştirmek istiyorsunuz?

 Birlikte çalışalım. »

 

Bürkert-Systemhaus – Burada sizi elle tutulabilir ve ölçülebilir katma değerler bekliyor

Müşteri için bireysel çözümler? Bunu herkes sunuyor! Ama aynı zamanda görülür şekilde yaratıcı, hızlı, güvenilir, entegre ve ekonomik de olabiliyorlar mı? Bunu herkes başaramıyor.

Şalt / tesis yapımı

Akış teknolojisi ve elektrik / elektroniğin sistematik kombinasyonu.
Kompleks kontrol ve & ayar sistemleri

Tam isteğe uygun elektronik.
Kaynak teknolojisi

Kaynak bağlantıları ve yöntemlerinin dikişsiz geçişi.
Sistem geliştirmesi

Bireysel sistem çözümlerinizin geliştirilmesinde ortaklık.
Proje yönetimi

Başarılı proje sürecinin anahtarı.
Mekanik imalat

Uzun yılların deneyimi ile en modern imalat teknolojisi buluşmakta.
Bobin imalatı

Telden solenoid valfa.
Plastik teknolojisi

Bütün plastik prosesi tek elden.
Pompa teknolojisi

Son derece hassas pompaların entegrasyonu ile sistem etkinliğini teşvik etmekteyiz.

Systemhaus

Geliştirmeden takım yapımına ve ürünlerinizin üretimine kadar uzanan bütün süreç bizde bir çatı altında gerçekleştirilmekte ve yürüyerek sadece birkaç dakika içinde sürecin bir ucundan diğerine ulaşılması mümkündür.

Systemhaus'umuzun size sunduğu artı değerler.

  • Gereksiz enformasyon kayıplarının önlenmesi ve değerli zamanınızdan tasarruf
    Bürkert uzmanlarının disiplinlerarası işbirliğiyle

Sistem müşterileri için Bürkert sadece akışkan geliştiricisi olmakla kalmıyor, aynı zamanda mekanik imalat, pompa teknolojisi, bobin imalatı, plastik teknolojisi ve kaynak teknolojisi alanlarında uzmandır. Ayrıca takım yapımcısı, donanım ve yazılım geliştiricisi, şalt ve tesis yapımcısı, proje yöneticisi ve daha fazlası. Bununla birlikte dünya çapında ruhsat işlemleriyle ilgileniyoruz. Müşteriye özgü olarak hareket etmek sadece ürünleri bireysel hale getirilmiş olarak geliştirmek değil, aynı zamanda bunlara ait üretim ve lojistik prosesleri karşılamak demektir. Sadece bir projede farklı alt tedarikçilerle çalışmak zorunda olmamanız, son derece önemli bir zaman tasarrufudur ve arabirimleri belirgin şekilde azaltmaktadır.

  • Mükemmel teknik çözümler için gerçek orjinallik
    geniş kapsamlı endüstri ve uygulama know how'u ile

Branşlar yerine uygulamalarımıza dayanan Water, Gas, Hygienic ve Micro gibi segmentlerde düşünmemiz ve çalışmamız ilk bakışta alışılmadık gelebilir. Ancak böylece tamamıyla sizin dünyanıza dalabilmekteyiz ve sizin için branştaki standartları aşan sürpriz olan yeni ve bireysel çözümlerin önünü açabilmekteyiz. Bu sırada konunun su dispenseriler, diyaliz makineleri, baskı sisteminin mürekkep yönetimi veya atık gazın ardıl işlenmesi için çözümler olması fark etmez. Özellikle tamamıyla farklı uygulama alanlarıyla çalışmak bilgi transferini ve teknik çözümlerimizin orjinalliğini teşvik etmektedir.

  • Zamandan ve maliyetlerden kayda değer tasarruf
    branşa özgü teknoloji platformlarıyla

Bireysel çözümleri hızlı ve düşük maliyetle gerçekleştirmek - sistem platformları ile bu mümkün.
Sistem platformu denilen bu tür bir platformun başlangıç noktası sıklıkla bir müşteri başvurusudur. Platform geliştirmeleri örn. aynı fiziksel temel prensiple çözülebilen birbirlerinden farklı branşlardaki ve uygulamalardaki müşteri problemleri söz konusu olduğunda enteresandır. Konunun balık üretimine oksijen iletilmesi veya biracılık prosesinde biranın baharatının havalandırılması olması fark etmez - bunlar teknolojik olarak aynı prensiptir. Bir sıvı içine gaz dozlanmaktadır. Bu tür mevcut bir platform esasında böylelikle hızlı ve maliyeti düşük bir bireysel çözüm oluşabilir ve bu da size belirgin şekilde daha kısa pazar zamanları ve buna uygun olarak masraf tasarrufu sağlamaktadır.

Geliştirme, malzeme & imalat yetkilerimiz hakkında daha fazla bilgi edininiz:

Karşılaştırma listem