Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
contact bubble
Bireysel çözümler

Bizimle birlikte bireysel bir çözüm mü geliştirmek ve gerçekleştirmek istiyorsunuz?

 Birlikte çalışalım. »

 

Pompa teknolojisi

Son derece hassas pompaların entegrasyonu ile sistem etkinliğinizi teşvik etmekteyiz.

Çeşitli uygulamalarda sıvıların ve gazların kontrolü ve regülasyonunun yanı sıra ortamların taşınması da gerekli olmaktadır. Bürkert, bu taleplere cevap verebilmek için, yüksek hassaslıkta ve uzun ömürlü minyatür diyafram pompalarının teknoloji lideri olan Schwarzer Percision şirketiyle bir ortaklık içindedir.
Başarılı ortaklık sayesinde valflar, sensörler, kontrolörler ve pompalardan oluşan yüksek karmaşıklıktaki akışkan sistemler ve böylece komple kontrol, ayar ve taşıma prosesleri gerçekleştirilebilmektedir.

Bir bakışta artı değerleriniz

  • Daha kısa pazar zamanları
    Pompa ve valf teknolojisinin sistem geliştirmesinin bir elden çıkması uyarlama külfetini azaltmakta ve proje zamanınızı kısaltmaktadır.
  • Mükemmel performans
    Bir pompanın pompalama oranı, basınç aralığı, dayanma ömrü vs. gibi özellikleri tarafımızdan bireysel olarak sizin uygulamanıza uyarlanmaktadır. Pompanın komple sisteme entegrasyonuyla çözümün en iyi performansını sağlamaktayız ve bununla aynı zamanda ek güvenlik, daha az arabirim ve yerden tasarruf sağlayan yapı tarzı elde edilmektedir.
  • En az lojistik külfet
    Hem ürün oluşma prosesi hem de seri imalat ve teslimat için tek bir görevli size kolaylaştırılmış bir iletişim ve lojistik sağlamaktadır. Test edilmiş komple sistem size bir elden teslim edilmekte ve her arzunuzu yerine getirmektedir.

Pompa uzmanı Schwarzer Precision hakkında daha fazla bilgi edininiz:

 

 

 

Veya doğrudan satış bölümümüze başvurunuz:

Karşılaştırma listem