Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
contact bubble
Bireysel çözümler

Bizimle birlikte bireysel bir çözüm mü geliştirmek ve gerçekleştirmek istiyorsunuz?

 Birlikte çalışalım. »

 

Mekanik imalat

Burada uzun yılların deneyimi ile en modern imalat teknolojisi buluşmakta.

Proje planınızın bütünsel olarak uygulanması

Mekanik üretime doğrudan yakınlık ve freze, torna, şekillendirme ve kaynak merkezlerindeki meslektaşlarımızın kısa zamanda entegrasyonu, sorunsuz bir iş akışını garanti etmektedir. Bu sırada sizler teknolojik açıdan üstün nitelikli, üst düzey otomatikleştirilmiş makine parkımızdan ve mekanik üretimi alanında sahip olduğumuz uzun yıllara dayalı deneyimimizden yararlanırsınız.

Mekanik imalat - Bir bakışta artı değerleriniz

 • Birinci sınıf ürün kalitesi
  Başarılı bir ürünün belirgin özelliği geliştirmeyle birlikte imalatıdır. Biz bu proses adımlarını birleştirmekteyiz ve imalat uzmanlarının erkenden geliştirme prosesine dahil edilmesiyle ve doğru imalat teknolojisini seçerek kısa pazar zamanları olan optimum ürün özellikleri elde etmekteyiz.
  Üstün bir makine parkıyla freze teknolojisinden torna ve kaynak teknolojisine ve şekillendirme teknolojisine kadar bütün imalat yöntemleri portföyünü karşılayabilmekteyiz. Bu sırada, daima en modern ölçüm yöntemleriyle sağlanan hassaslığa ve sürekli yüksek ürün kalitesine son derece önem vermekteyiz.
 • Masrafların muazzam şekilde azaltılması ve zamandan tasarruf
  Yeni teknolojilere yatırım yaparak, kendimizi sürekli geliştirme iddiamızı takip etmekteyiz ve böylelikle size en modern ve etkin imalat yöntemlerini sunmaktayız.
 • Taleplerinizin hızlı şekilde gerçekleştirilmesi
  Gerçek net hasıla oranının yüksek olmasıyla esnek kalmaktayız ve isteklerinize, özellikle zaman yönünden isteklerinize hızlı bir şekilde cevap verebilmekteyiz.

Karşılaştırma listem