Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
contact bubble
Bireysel çözümler

Bizimle birlikte bireysel bir çözüm mü geliştirmek ve gerçekleştirmek istiyorsunuz?

 Birlikte çalışalım. »

 

Kaynak teknolojisi

Kaynak bağlantıları ve yöntemlerinin dikişsiz geçişi.

Proje planınızın bütünsel olarak uygulanması

Kaçak noktalarının ve kurulum maliyetlerinin en aza indirgenmesi veya çok çeşitli bileşenlerin kompakt bir şekilde düzenlenmesi için kaynak teknolojisini kullanarak kalıcı bir bağlantı yapmamız gerektiğinde, deneyimli meslektaşlarımız ve teknolojik açıdan üstün nitelikli makine parkımız her konuda size yardımcı olacaktır.

Kaynak teknolojisi - Bir bakışta artı değerleriniz

  • Kayda değer ürün kalitesi
    Gerçek net hasıla oranımızın yüksek olması sayesinde piyasada bulunan bütün olağan kaynak yöntemlerinin know-how'unu kendi işletmemiz bünyesinde sağlayabilmekte ve böylece ürünlerinizin en iyi şekilde tasarlanmasını, imalatını ve kontrolden geçmelerini garanti edebilmekteyiz. İmalat proseslerinin sürekli optimize edilmesi ve elemanlarımızın sürekli vasıflandırılmasıyla yüksek kaliteli sonuçlar elde etme iddiamızı takip etmekteyiz.
  • Taleplerinizin hızlı şekilde gerçekleştirilmesi
    Henüz prototip aşamasında, seçkin kaynak tesisleri üzerinde, hem laboratuvarda hem de seri ortamda testler yapılmasını olanaklı hale getiren farklı kaynak yöntemleri kullanabilmekteyiz. Böylelikle hızlı şekilde seri imalata geçilmesini ve (somut) projeler için kısa geçiş süreleri sağlamaktayız.
  • Etkin geliştirme ve imalat süreci
    Kaynak prosesine dahil olan bütün tarafların birbirlerine doğrudan yakınlığı bizim için kısa uyarlama yolları sunmakta ve böylece etkin bir süreç garanti etmektedir.

Karşılaştırma listem