Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
contact bubble
Bireysel çözümler

Bizimle birlikte bireysel bir çözüm mü geliştirmek ve gerçekleştirmek istiyorsunuz?

 Birlikte çalışalım. »

 

Plastik teknolojisi

Bütün plastik prosesi tek elden. 

Proje planınızın bütünsel olarak uygulanması
Geliştirmeden takım yapımına ve ürünlerinizin üretimine kadar uzanan bütün süreç bizde bir çatı altında gerçekleştirilmekte ve yürüyerek sadece birkaç dakika içinde sürecin bir ucundan diğerine ulaşılması mümkündür.
Bazı durumlarda metal yerine plastikten bir bağlantı plakası veya gövde Bürkert'in size hızlı ve mükemmel kalitede sunabildiği karlı bir alternatiftir. Bu sırada Bürkert'in plastik uzmanlığı sadece plastik enjeksiyonuyla yetinmemektedir. Malzeme seçiminden vasıflandırmaya, yapı parçasının geliştirilmesinden, prototip üretimine, simülasyondan, takım yapımına, teknikten ve plastik enjeksiyon bölümüne kadar bütün plastik prosesi tek elden çıkmaktadır.

Plastik teknolojisi - Bir bakışta artı değerleriniz

 • Taleplerinizin hızlı şekilde gerçekleştirilmesi
  Geliştirme bürolarının şirket içi takım yapımında ve plastik imalatına doğrudan yakınlığı, bizim için kısa uyarlama yolları sunmakta ve böylece taleplerinizin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.
 • Mükemmel ürün özellikleri
  Talepleriniz için geniş vasıflı standart ve yüksek performanslı plastiklerden oluşan geniş bir portföyden ve mükemmel bir ürün kalitesi sağlayan uluslararası ruhsatlı malzemeler arasından ve üretim lokasyonlarında esaslı bir malzeme seçimi garanti etmekteyiz.
 • Belirlenen zamanlara uyma ve masraf konusunda şeffaf kontrol
  Komple ürün oluşturma prosesi için bir görevli size belirlenen zamanlara uyma ve masraf konusunda şeffaf bir kontrol sağlamaktadır.
 • Optimize edilen proje süresi ve minimum proje riski
  İstenilen hassaslık, detay sadakati ve yüzey kalitesine bağlı olarak ilgili malzemelerle birlikte seçkin prototip oluşturma yöntemlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca orjinal malzemeden dökülmüş ve maliyeti düşük takımlarla imal edilmiş prototipler sunabilmekteyiz. Böylece size, talep edilen fonksiyon özellikleri ve yapı alanı ön bilgileri prototip aşamasında sağlandığından ve test edilebildiğinden, optimize bir proje zamanı ve minimum düzeyde risk garanti edebilmekteyiz. Böylelikle seri takımların zaman alan değiştirme zımpara işlemleri azaltılmakta ve seri imalata pürüzsüz geçiş sağlanmaktadır.
 • Ürün fikirlerinizin etkin uygulanması
  Esnek üretim prosesleri basit yapı parçasından karmaşık yapı gruplarına kadar ürün fikirlerinizin etkin şekilde uygulanmasını sağlamaktadırlar. Bu sırada malzeme seçiminden, ürün tasarımına, takım yapımından seri imalata kadar bütün plastik prosesi zincirinde uzun yıllara dayanan deneyimimizden yararlanmaktayız.

 

   

Yüksek malzeme çeşitliliği ile malzeme seçimi

 

 

 

Seçkin malzemelerin vasıflandırılması laboratuvarı

 

 

 

Yapı parçası geliştirmesi

 

 

 

Fonksiyon & yapı alanı kontrolü için prototip imalatı

 

 

 

Ürün ve takım simülasyonu

 

 

 

Takım tasarımı & Takım yapımı

 

 

 

Teknik

 

 

 

Plastik enjeksiyon bölümü

Karşılaştırma listem