Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
contact bubble
Bireysel çözümler

Bizimle birlikte bireysel bir çözüm mü geliştirmek ve gerçekleştirmek istiyorsunuz?

 Birlikte çalışalım. »

 

Bobin imalatı

Telden solenoid valfa.

Proje planınızın bütünsel olarak uygulanması

Bobinlerimizi kendimiz sarıyor, presliyor ve test ediyoruz. Bu bağımsızlık, manyetik valf üretiminin tam kalite kontrolünü ve izlenebilirliğini garanti etmektedir. Bobin sarma makinelerimiz, insan saçından daha kalın olmayan telleri sarma kapasitesine sahiptir. Bu sırada bir bobin sarımının uzunluğu 4 km’ye kadar ulaşabilmektedir. Güce ve talep edilen kimyasal dayanıma uygun olarak, presleme işlemi için gerekli malzemeler değişkenlik gösterir. Her üretim aşamasından sonra, tüm bobinlerin otomatik bir fonksiyon testi gerçekleştirilir. Sahip olduğumuz yüksek üretim derinliği, müşteri istekleri doğrultusunda, güç ve voltaj bakımından daima valfinize uygun olan, bireysel bobinler üretmemize olanak sağlamaktadır.

Bobin imalatı - Bir bakışta artı değerleriniz

  • Taleplerinizin hızlı şekilde gerçekleştirilmesi
    Geniş bir standart bobin programı, taleplerinize hızlı bir şekilde cevap verebilmemizi ve bireysel varyantları sizin gereksinimlerinize uyarlanmış olarak uygulama olanağı sağlamaktadır.
  • Bireysel gereksinimlerinizin gerçekleştirilmesi
    Farklı mıknatıslı çeliklerden ve kaplama malzemelerinden oluşan solenoid tahriklerin geliştirilmesi ve tasarımı ve de elektrikli bağlantı teknolojisi konusundaki uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve know-how'umuz sayesinde çözümünüzü en iyi şekilde uygulamanıza entegre etmeyi başarmaktayız.
  • Kayda değer uygulamaya geçirme süreleri
    Kendi gerçek net hasıla oranımızın yüksek olmasından dolayı size en düşük uygulama, tepki ve geçiş süreleri garanti edebilmekteyiz - bireysel özel modeller söz konusu olduğunda da.

Bireysel özel çözümler için örnekler:

 

 

Raylı araçlarda ve ülkeye özgü akım şebekesi/frekans aralıkları için geniş voltaj aralığı olan bobinler

 

 

 

 

 

 

Entegre kontrol elektroniği olan akıllı bobinler

 

 

 

 

 

Patlama koruması ve UR ruhsatları olan ruhsatlı/ sertifikalı bobinler

 

 

 

 

Karşılaştırma listem