Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
contact bubble
Bireysel çözümler

Bizimle birlikte bireysel bir çözüm mü geliştirmek ve gerçekleştirmek istiyorsunuz?

Birlikte çalışalım. »

Bürkert - Yakınınızda
Ofis /1
  • Ana Ofis
  • Merkez
  • Systemhaus
  • Distribütör
  • Ofis
  • Üretim Merkezi
  • Lojistik merkez
bürkert
 

Ticari araç motorları için ihtiyaca uyarlanmış sistem çözümleri

Müşterinin uygulamasına ve gereksinimlerine ideal şekilde uyarlanmış vana teknolojisinden ve sensorlardan oluşan sistemler.

Yazdır
Oransal vanalar – Tip 2875, 2865, 2821, 2824 ve 2873

Doğrudan-etkili Burkert oransal vanaları geniş bir aralıkta denenmiş ve test edilmiş sızdırmazlık malzemeleri ve voltaj versiyonları sunarlar. Bu nedenle standart seriler tek bir kaynaktan özel uygulamaya hızla ve esnek olarak uyarlanabilir.
Doğrudan-etkili solenoid vanalar – Tip 6013, 6027 ve 0200

Burkert kompakt solenoid vanalar geniş bir aralıkta denenmiş ve test edilmiş sızdırmazlık malzemeleri ve voltaj versiyonları sunarlar. Bu nedenle standart seriler tek bir kaynaktan özel uygulamaya hızla ve esnek olarak uyarlanabilir.

Ihtiyaca uyarlanmış sistem çözümleri

Kirlilik azaltıcı sistemlerde vanalar, sensorlar veya komple dozlama üniteleri gibi bileşenler yüksek kimyasal ve mekanik dirence gereksinim duyarlar ve yüksek sıcaklıklara maruz kalırlar.

Burkert mühendisleri mevcut vana teknolojisini ihtiyaca uyarlanmış sistemlere entegre ederler ve yüksek dikey imalat aralığı sayesinde alt-sistemler için uygulamaya-özel gereksinimleri sağlarlar ve bunları zamanında gerçekleştirirler. Proje proses Burkert’in kurum-içi takım üretimi ve aynı zamanda kurum-içi bobin üretimi müşteriye temel katma değer sunmaktadır.

Burkert sistem evleri bu alt-sistemleri uygulamaya göre farklı performans sınıflarındaki kompakt dozlama ünitelerine entegre ederler. Bu sistem çözümleri geniş arayüz aralığını azaltır ve aynı zamanda müşterinin sorumluluğundaki montaj ve muayene masraflarını da azaltır.

Karşılaştırma listem