Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
Bürkert - Yakınınızda
Ofis /1
  • Ana Ofis
  • Merkez
  • Systemhaus
  • Distribütör
  • Ofis
  • Üretim Merkezi
  • Lojistik merkez
bürkert
 

Suda, kendi elementimiz içerisindeyiz

Su, geleceğin altınıdır. Başka hiçbir ham madde, yaşam için benzer derecede bir öneme sahip değildir. Burada deneyim ve verimlilik fark yaratmaktadır. Bu nedenle Bürkert’te su kimyasının ve su hazırlamanın tüm konularında kazanılan uzun yıllara dayalı bilgi ve beceri, güvenli, verimli ve orijinal çözümlerde bir araya toplanmaktadır.

Yazdır

Su segmentindeki çözümlerimiz.

Ters ozmoz veya iyon değişimi, kazan suyu hazırlama ya da saf suyun kaynakları koruyacak şekilde kullanılması; Bürkert’te biz her açıdan en yüksek kalitenin refakatçiniz olmasını temin ediyoruz. Tıpkı spesifik bireysel çözümlerin tasarlanması gibi, su hazırlama tesisleri için modüler mimari sistemlerin geliştirilmesi de bizim hizmet yelpazemiz arasında yer almaktadır. Akıllı proses kontrol elemanlarımız, yüksek performanslı valflarımız ve üstün nitelikli sensörlerimiz sayesinde tüm süreçleri net bir şekilde açıklamakta ve onları özellikle güvenilir ve kullanıcı dostu bir hale getirmekteyiz.

Neden segmentler halinde organize oluyoruz.

Sektörler yerine Water, Gas, Hygienic ve Micro gibi segmentlerimizde düşünme ve çalışma, ilk bakışta alışılmadık görünmektedir. Fakat bu yöntem, bütünüyle sizin dünyanıza dalma olanağı sağlamakta ve sizlere sektör standardının ötesinde, şaşırtıcı derecede yeni ve bireysel çözümlere ulaşma fırsatını sunmaktadır.

Bu organizasyonun bizim için iki basit nedeni bulunmaktadır:

Birinci neden sizlersiniz. Çünkü segmentler her bir müşterinin uygulama dünyasına mümkün olduğunca basit ve mantıklı bir bağlantı oluşturmaktadır. Öte yandan bu yakınlık, onları anlamak için bir ön koşuldur. Ve sadece onların “ne yaptıklarını” anlamak için değil, aksine daha da önemlisi “neden yaptıklarını” anlamak için. Ancak bu cevaplar temelinde gerçekten kişiselleştirilmiş bir fikir ortaya çıkabilir.

İkinci neden, Bürkert bünyesindeki sorumlu müşteri ekibidir. Çünkü segmentler halinde düşünmek ve çalışmak, sizin için tutarlı bir şekilde sektörler arası teknoloji ve bilgi transferini garanti eder. Öte yandan bu farklı deneyimlerin ve uzmanlıkların bir ekip içerisinde birleştirilmesi, sadece sektöre özgü olanların değil, aynı zamanda şaşırtıcı fikirlerin de geliştirilmesi için bir ön koşuldur. Hem de başkalarından daha hızlı ve özgün bir şekilde.

Su segmentinden referanslar:

Güvenilir içme suyu analizi için kompakt online analiz cihazı

Öhringen Waterworks işbirliği ile

Müşteri referansları

Akıllı evaporatörler için güvenilir proses teknolojisi

MKR Metzger işbirliği ile

Müşteri referansları

Başarı Hikayesi: Aloys F. Dornbracht GmbH & Co. KG

Iserlohn’dan üstün kalitede vanalar. Aile şirketi olan Dornbracht yenilikçi mutfak ve banyo ürünleri ile tüm dünyada standartları oluşturmaktadır.

Müşteri referansları
Success Story Everswinkel

Başarı Hikayesi : Everswinkel Su

Akıllı otomatik hava kontrol sayesinde demirve manganın ayrıştırılması için etkin oksidasyon prosesi

Müşteri referansları

Karşılaştırma listem