Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
bürkert
 

Sıcaklık

Bir akışkanın ne kadar sıcak veya soğuk olması ve bir maddenin ne kadar ısıtılması veya soğutulması istendiği fark etmez, Bürkert zorlanmamanız için size tam uygun çözümleri geliştirmektedir. Bu sırada saf gazlar veya agresif sıvılar kullanmanız, büyük miktarların veya küçük bir dozun söz konusu olması fark etmez, biz ortam sıcaklığınızı hassaslıkla ayarlamaktayız.

Akıcı olan her şey bizi hayran bırakmakta...

Çünkü endüstride en küçük ortak payda akışkanların kullanımıdır - her yerde ölçülmekte, dozlanmakta, karıştırılmakta, filtrelenmekte, kontrol edilmekte, düzenlenmekte ve ayarlanmaktadır. Bu yüzden Bürkert şirketi olarak biz, sizin akışkanlarla ilgili görevlerinizden yola çıkarak bunları yerine getirmek için fiziksel temel prensiplerden yararlanmaktayız. Akışkan teknolojisiyle ilgili uzmanlığımız ve buna yöneltilmiş hizmet portföyümüzle bunları - branş sınırlarını aşarak - gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca: Solenoid valflarımız, proses valflarımız, ayar valflarımız ve elektro motorlu valflarımız akışkanlarla ilgili her görevde destek sağlayabilmektedirler.

Sıcaklık ayarı konusunda neden en iyi çözümü sunduğumuz

Sıcaklık ayarı alanındaki görevlerinizi algılıyor ve gereksinimlerinize esaslı know-how ve geniş kapsamlı deneyimle cevap veriyoruz

Bunun için sıcaklık ayarında uzun yıllara dayanan deneyimlerden yararlanmakta ve bu deneyimleri aynı veya benzer görevleri başarmak için farklı uygulamalar ve branşlarla çarpmaktayız. Bununla branşları aşarak topladığımız ve somut sorununuza özel olarak uyguladığımız maksimum büyüklükteki deneyim hazinemizden istifade etmektesiniz. Böylelikle, hangi fiziksel prensibe sahip hizmetlerimizden hangisinin uygulamanız için mükemmel çözüm olduğunu bilmekteyiz.

Değerleri artıran çözümlerimiz ile sizi işletme hedeflerinizi gerçekleştirmekte desteklemekteyiz

Birlikte çalışarak sizinle tam taleplerinize cevap veren bireysel çözümleri geliştirmekteyiz. Bu sırada akışkan teknolojisinin hemen hemen bütün görevlerinin üstesinden gelebilmek için yapıcı fikirler ve yaratıcı çözümler yaratmak için size danışmanlık vermekte, sizi dinlemekte ve gereksinimlerinizi anlamaktayız. Çözüm sunucusu olarak sizinle güvene dayalı bir ilişki kurmaktayız ve size değerleri artıran çözümlerimizle işletme hedeflerinize ulaşmakta yardımcı olmaktayız.

Isıl ürünlerimizin olağanüstü güvenilirliği ve kalitesi size yüksek kaliteli, güvenli ve kusursuz bir çözüm garanti etmektedir

Biz, akışkan ayar sistemlerinin bütün önemli alanları için sanayi ürününü bütünüyle tasarlayan ve üreten nadir işletmelerden biri - hatta belki de tek - işletmeyiz. Teknik liderliğe sahip ve üstün kalitede, mükemmel güvenilirlikte ürünler müşterilerimizin bizden bekleyebileceği asgari hizmettir.

Uzmanlarımızın disiplinlerarası işbirliğiyle gereksiz bilgi kayıplarını önleyebilir ve değerli zamanınızdan tasarruf sağlayabilirsiniz

Sistem müşterilerimiz için sadece bir akışkan geliştiricisi değil, aynı zamanda mekanik imalat, pompa teknolojisi, bobin imalatı, plastik teknolojisi ve kaynak teknolojisinde uzmanız. Ayrıca takım yapımcısı, donanım ve yazılım geliştiricisi, şalt ve tesis yapımcısı, proje yöneticisi ve daha fazlası. Ek olarak dünya çapında ruhsat işlemleriyle ilgileniyoruz. Müşteriye özgü olarak hareket etmek sadece ürünleri bireysel hale getirilmiş olarak geliştirmek değil, aynı zamanda bunlara ait üretim ve lojistik prosesleri karşılamak demektir. Sadece projede çeşitli alt tedarikçilerle çalışmak zorunda olmamanız, son derece önemli bir zaman tasarrufudur ve arabirimleri belirgin şekilde azaltmaktadır. Bu sırada standart bir sisteme veya karmaşık bir kontrol ve ayar sistemine ihtiyaç duymanız fark etmez.

Sunduğumuz branşa özgü teknoloji platformlarıyla kayda değer zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz

Sistem platformu denilen bu tür bir platformun başlangıç noktası sıklıkla bir müşteri başvurusudur. Platform geliştirmeleri örn. aynı fiziksel temel prensiple çözülebilen birbirlerinden farklı branşlardaki ve uygulamalardaki müşteri problemleri söz konusu olduğunda enteresandır. Plastik enjeksiyon tesislerinde enjeksiyonla döküm takımlarını veya şekillendirme prosesinde metalleri soğutmak - bunlar teknolojik olarak aynı prensiptir. Bir soğutma maddesi eklenmektedir.
Bu tür mevcut bir platform esasında böylelikle hızlı ve maliyeti düşük bir bireysel çözüm oluşabilir ve bu da size belirgin şekilde daha kısa pazar zamanları ve buna uygun olarak masraf tasarrufu sağlamaktadır.

Form

Satış Departmanı İletişim

Bürkert Türkiye

Bürkert Akışkan Kontrol Sistemleri Ticaret A.Ş.

Adres      : Halkapınar Mahallesi 1082 Sokak No:5-S 35170 TR-Konak – İzmir

Telefon    : (+90 232) 459 53 95 - Yurtiçi (0 232) 459 53 95

Faks        : (+90 232) 459 76 94 - Yurtiçi (0 232) 459 76 94

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta  : infoturkey@burkert.com

Karşılaştırma listem