Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
Bürkert - Yakınınızda
Ofis /1
  • Ana Ofis
  • Merkez
  • Systemhaus
  • Distribütör
  • Ofis
  • Üretim Merkezi
  • Lojistik merkez
bürkert
 

Sadece kuru kuruya bir övünme değil!

Gazların hassas ve tekrarlanabilir bir şekilde kontrol edilmesi, ayarlanması veya karıştırılması gereken her yerde, müşterilerimiz bizim uzmanlığımıza güvenirler. Çünkü biz onların dilinden konuşuyoruz.

Yazdır

Gaz segmentindeki çözümlerimiz.

Endüstriyel malzeme işleme, enerji tekniği, tıp tekniği veya analiz tekniği ya da biyoteknoloji, ilaç endüstrisi veya gıda endüstrisi; biz sadece ürün ve sistem üreticisi olmaktan çok daha fazlasıyız. Bürkert, gazlar konusundaki özel uygulamalarda gereksinimlerinizi tam olarak karşılayacak bireysel çözümler konusunda ortağınızdır. Kapalı kontrol döngüleri olan karmaşık deneyimlerimizden ve yeni fikirlere açık olma özelliğimizden faydalanırsınız. Biz sizlerle birlikte modüler, ağ tabanlı ve daima sizin için prosesleri optimize edici bir şekilde düşünüyoruz.

Neden segmentler halinde organize oluyoruz.

Sektörler yerine Water, Gas, Hygienic ve Micro gibi segmentlerimizde düşünme ve çalışma, ilk bakışta alışılmadık görünmektedir. Fakat bu yöntem, bütünüyle sizin dünyanıza dalma olanağı sağlamakta ve sizlere sektör standardının ötesinde, şaşırtıcı derecede yeni ve bireysel çözümlere ulaşma fırsatını sunmaktadır.

Bu organizasyonun bizim için iki basit nedeni bulunmaktadır:

Birinci neden sizlersiniz. Çünkü segmentler her bir müşterinin uygulama dünyasına mümkün olduğunca basit ve mantıklı bir bağlantı oluşturmaktadır. Öte yandan bu yakınlık, onları anlamak için bir ön koşuldur. Ve sadece onların “ne yaptıklarını” anlamak için değil, aksine daha da önemlisi “neden yaptıklarını” anlamak için. Ancak bu cevaplar temelinde gerçekten kişiselleştirilmiş bir fikir ortaya çıkabilir.

İkinci neden, Bürkert bünyesindeki sorumlu müşteri ekibidir. Çünkü segmentler halinde düşünmek ve çalışmak, sizin için tutarlı bir şekilde sektörler arası teknoloji ve bilgi transferini garanti eder. Öte yandan bu farklı deneyimlerin ve uzmanlıkların bir ekip içerisinde birleştirilmesi, sadece sektöre özgü olanların değil, aynı zamanda şaşırtıcı fikirlerin de geliştirilmesi için bir ön koşuldur. Hem de başkalarından daha hızlı ve özgün bir şekilde.

Gaz segmentinden referanslar:

Success Story KIWA

Başarı Hikayesi: KIWA ExVision

Gaz karışım prosesi, gaz sekmetinde önemli bir yer tutmaktadır. Isıl işlemden medikal endüstiye birçok alanda gaz karıştırma prosesi kullanılmaktadır. Gaz, görünmeyen fakat güçlü bir formdur. Gaz türüne göre, patlama riskine sahiptir ve bu alanda kullanılacak cihazların, gerekli standartlara uygun olarak test edilmiş olması gerekmektedir. Bürkert Akışkan Kontrol Sistemleri, teknolojisi ve dizaynıyla müşterilerine ATEX standartlarına uygun bir şekilde hizmet vermektedir.

Müşteri referansları
customised system solutions for W.O.M.

Başarı Hikayesi: W.O.M. WORLD OF MEDICINE GmbH

W.O.M. WORLD OF MEDICINE GmbH (WOM) minimal invazif ameliyat alanında bir küresel çapta önde gelen tedarikçidir.

Müşteri referansları
Forze

Başarı Hikayesi: Forze VI

Akışkan teknolojisi uzmanı Bürkert hidrojen elektrik yarış arabası “Forze VI”nın yakıt pili kümesi için akışkan kontrol sistemi sağlamıştır. Yarış ekibi Delft Teknoloji Üniversitesi öğrencilerinden oluşmaktadır. Bu hidrojen elektrik yarış arabası meşhur Nürburging Nordschleife’de yakıt piliyle çalışan araçların rekorunu kırmayı deneyecektir. Rekor denemesinin yanı sıra esas hedef ise petrol yakıtıyla çalışan yarış arabalarıyla rekabet ederek çevre dostu teknolojinin ne kadar hızlı olabileceğini göstermektir. Bürkert bu yılki Hannover fuarında bu yarış arabasını tanıtacaktır.

Müşteri referansları

Karşılaştırma listem