Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
bürkert
 

Proses otomasyonu

Üretim prosesinde hangi fonksiyonların otomatik olarak gerçekleşmesinin istenmesi ve sizin için en iyi otomasyon çözümünün hangisi olduğu fark etmez, Bürkert size uygun akıllı bir tasarı sunmaktadır.

Akıcı olan her şey bizi hayran bırakmakta...

Çünkü endüstride en küçük ortak payda akışkanların kullanımıdır - her yerde ölçülmekte, dozlanmakta, karıştırılmakta, filtrelenmekte, kontrol edilmekte, düzenlenmekte ve ayarlanmaktadır. Bu yüzden Bürkert şirketi olarak biz, sizin akışkanlarla ilgili görevlerinizden yola çıkarak bunları yerine getirmek için fiziksel temel prensiplerden yararlanmaktayız. Akışkan teknolojisiyle ilgili uzmanlığımız ve buna yöneltilmiş hizmet portföyümüzle bunları - branş sınırlarını aşarak - gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca: Solenoid valflarımız, proses valflarımız, ayar valflarımız ve elektro motorlu valflarımız akışkanlarla ilgili her görevde destek sağlayabilmektedirler.

Proses otomasyonu konusunda neden en iyi çözümü sunduğumuz

Sizin görevlerinizi algılıyor ve gereksinimlerinize esaslı know-how ve geniş kapsamlı deneyimle cevap veriyoruz

Bunun için ölçüm, kontrol ve ayar teknolojisindeki fizikle ilgili deneyimlerden yararlanmakta ve bu deneyimlerimizi farklı uygulamalar ve branşlarda, aynı veya benzer görevleri başarmak için çoğaltmaktayız. Bununla branşları aşarak topladığımız ve sorununuza bireysel olarak uyguladığımız maksimum büyüklükteki deneyim hazinemizden istifade etmektesiniz. Böylelikle, hangi fiziksel prensibe sahip hizmetlerimizden hangisinin uygulamanız için en iyi çözüm olduğunu bilmekteyiz.

Değerleri artıran çözümlerimiz sizi işletme hedeflerinizi gerçekleştirmekte desteklemektedir

Birlikte çalışarak sizinle tam taleplerinize cevap veren bireysel çözümleri geliştirmekteyiz. Bu sırada akışkan teknolojisinin hemen hemen bütün görevlerinin üstesinden gelebilmek için yapıcı fikirler ve yaratıcı çözümler üretmek için müşterilerimize danışmanlık vermekte, onları dinlemekte ve gereksinimlerini anlamaktayız. Çözüm sunucusu olarak müşterilerimizle güvene dayalı bir ilişki kurmaktayız ve size değerleri artıran hizmetlerimizle işletme hedeflerinize ulaşmakta yardımcı olmaktayız.

Otomasyon ürünlerimizin üstün kalitesi ve güvenilirliği size yüksek kaliteli, güvenli ve kusursuz hizmetler garanti etmektedir

Bürkert, akışkan ayar sistemlerinin bütün önemli alanları için sanayi ürünlerini kendisi tasarlayan ve üreten nadir işletmelerden biri - hatta belki de tek - işletmedir. Teknik liderliğe sahip ve üstün kalitede, mükemmel güvenilirlikte ürünler bizden bekleyebileceğiniz asgari hizmettir.

Uzmanlarımızın disiplinlerarası işbirliğiyle gereksiz bilgi kayıplarını önleyebilir ve değerli zamanınızdan tasarruf sağlayabilirsiniz

Sistem müşterilerimiz için sadece bir akışkan geliştiricisi değil, aynı zamanda mekanik imalat, pompa teknolojisi, bobin imalatı, plastik teknolojisi ve kaynak teknolojisinde uzmanız. Ayrıca takım yapımcısı, donanım ve yazılım geliştiricisi, şalt ve tesis yapımcısı, proje yöneticisi ve daha fazlası. Ek olarak dünya çapında ruhsat işlemleriyle ilgileniyoruz. Müşteriye özgü olarak hareket etmek sadece ürünleri bireysel hale getirilmiş olarak geliştirmek değil, aynı zamanda bunlara ait üretim ve lojistik prosesleri karşılamak demektir. Sadece projede çeşitli alt tedarikçilerle çalışmak zorunda olmamanız, son derece önemli bir zaman tasarrufudur ve arabirimleri belirgin şekilde azaltmaktadır. Bu sırada standart bir sisteme veya karmaşık bir kontrol ve ayar sistemine ihtiyaç duymanız fark etmez.

Geniş kapsamlı uygulama ve endüstri know-how'u ile gerçek orjinallik mükemmel teknik çözümü sağlamaktadır

Branşlar yerine uygulamalarımıza dayanan Water, Gas, Hygienic ve Micro  gibi segmentlerde düşünmemiz ve çalışmamız ilk bakışta alışılmadık gelebilir. Ancak böylece tamamıyla sizin dünyanıza dalabilmekteyiz ve sizin için branştaki standartları aşan sürpriz olan yeni ve bireysel çözümlerin önünü açabilmekteyiz.
Bu sırada konunun kimya sanayi için üretim prosesleri, bira imalatı proses otomasyonu veya bütün imalat hatlarının otomasyonu olması fark etmez. Özellikle tamamıyla farklı uygulama alanlarıyla çalışmak bilgi transferini ve teknik çözümlerimizin orjinalliğini teşvik etmektedir.

Bizimle branşa özgü teknoloji platformları ile zamandan ve masraflardan kayda değer tasarruf sağlayabilirsiniz

Sistem platformu denilen bu tür bir platformun başlangıç noktası sıklıkla bir müşteri başvurusudur. Platform geliştirmeleri örn. aynı fiziksel temel prensiple çözülebilen birbirlerinden farklı branşlardaki ve uygulamalardaki müşteri problemleri söz konusu olduğunda enteresandır. Bir kimya tesisinin üretim prosesini veya bir bira imalatı prosesini otomatikleştirmek - bunlar teknolojik olarak aynı prensiptir.
Bu tür mevcut bir platform esasında böylelikle hızlı ve maliyeti düşük bir bireysel çözüm oluşabilir ve bu da size belirgin şekilde daha kısa pazar zamanları ve buna uygun olarak masraf tasarrufu sağlamaktadır.

Form

Satış Departmanı İletişim

Bürkert Türkiye

Bürkert Akışkan Kontrol Sistemleri Ticaret A.Ş.

Adres      : Halkapınar Mahallesi 1082 Sokak No:5-S 35170 TR-Konak – İzmir

Telefon    : (+90 232) 459 53 95 - Yurtiçi (0 232) 459 53 95

Faks        : (+90 232) 459 76 94 - Yurtiçi (0 232) 459 76 94

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta  : infoturkey@burkert.com

Karşılaştırma listem