Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
bürkert
 

Filtreleme

Bir akışkanın ayrılması veya temizlemesi için hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın, Bürkert size en temiz sonuçları garanti etmektedir. Bu sırada agresif sıvılar kullanmanız, büyük miktarların veya küçük bir dozun söz konusu olması fark etmez, biz ortamınızı hassaslıkla filtrelemekteyiz.

Akıcı olan her şey bizi hayran bırakmakta...

Çünkü endüstride en küçük ortak payda akışkanların kullanımıdır - her yerde ölçülmekte, dozlanmakta, karıştırılmakta, filtrelenmekte, kontrol edilmekte, düzenlenmekte ve ayarlanmaktadır. Bu yüzden Bürkert şirketi olarak biz, sizin akışkanlarla ilgili görevlerinizden yola çıkarak bunları yerine getirmek için fiziksel temel prensiplerden yararlanmaktayız. Akışkan teknolojisiyle ilgili uzmanlığımız ve buna yöneltilmiş hizmet portföyümüzle bunları - branş sınırlarını aşarak - gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca: Solenoid valflarımız, proses valflarımız, ayar valflarımız ve elektro motorlu valflarımız akışkanlarla ilgili her görevde destek sağlayabilmektedirler.

Filtreleme konusunda neden en iyi çözümü sunduğumuz

Düşük yatırım maliyetleri ve optimize edilen paketleme yoğunluklarından dolayı az yer gereksinimi

Farklı membran çaplarıyla aktif membran yüzeyi filtrasyon modüllerimiz dahilinde optimize edilebilmektedir. Bu sırada modül başına ne kadar fazla membran yüzeyi mevcutsa, toplam olarak daha az modülün satın alınması gerekmektedir. Bu ise komple filtrasyon tesisine bağlı olarak daha düşük bir yer gereksinimi anlamına gelmektedir.

Eşit düzeyde yüksek permeat akışıyla proses güvenliği

Eşit düzeyde yüksek permeat akışı prosesinizin güvenli ve istikrarlı devam etmesini sağlamaktadır. Filtrasyon modüllerimiz permeat akışları minimum dalgalanma gösterecek ve böylece planlanan temizleme çevrimleri arasındaki zaman belirgin şekilde uzatılabilecek niteliktedir.

Mahallinde servis ve teknik destekle tesisin hazır olma oranı daha yüksek ve hızlı işletime alma

Müşterilerimize filtrasyon modüllerimizin uygulanması konusunda geniş kapsamlı danışmanlık vermekteyiz. Bu sırada sizdeki genel proses hakkında geniş kapsamlı bir kavrayış önemlidir. Hedefimiz modülleri, tesisimizin hazır olma oranı artırılacak şekilde ve prosesleriniz güvenli gerçekleşecek şekilde seçmektir. Memnuniyetlikle sizi asıl modülün dışında da, örneğin mahallinde işletime alma veya önceden doğru teknik tasarım bakımından profesyonel danışmanlıkla kapsamlı olarak desteklemekteyiz (örn. hidrolik, boru devreleri, pompalar bakımından).

Çok sayıda filtrasyon modülünün anında hazır olmasıyla kısa tepki süreleri

Çoğu zaman bir filtrasyon modülü hızlı tedarik edilmek zorundadır, özellikle de, komple bir tesisin durma zamanı söz konusu olduğunda. Depoda bulunan standart MBR ürünlerimiz anında hazırdır ve bu yüzden esnek ve hızlı bir şekilde gereksiniminize tepki verebilmekteyiz.

Form

Satış Departmanı İletişim

Bürkert Türkiye

Bürkert Akışkan Kontrol Sistemleri Ticaret A.Ş.

Adres      : Halkapınar Mahallesi 1082 Sokak No:5-S 35170 TR-Konak – İzmir

Telefon    : (+90 232) 459 53 95 - Yurtiçi (0 232) 459 53 95

Faks        : (+90 232) 459 76 94 - Yurtiçi (0 232) 459 76 94

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta  : infoturkey@burkert.com

Karşılaştırma listem