Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
bürkert
 

Sıvıların ve gazların dozlanması

Hangi akışkan miktarını ölçmek isterseniz isteyin, ortak olarak bizi seçerek tam istediğiniz miktarı dozlamaktasınız. Bu sırada saf gazlar veya agresif sıvılar kullanmanız, büyük miktarların veya küçük bir dozun söz konusu olması fark etmez, biz tam ve hassaslıkla dozlamaktayız.

Akıcı olan her şey bizi hayran bırakmakta...

Çünkü endüstride en küçük ortak payda akışkanların kullanımıdır - her yerde ölçülmekte, dozlanmakta, karıştırılmakta, filtrelenmekte, kontrol edilmekte, düzenlenmekte ve ayarlanmaktadır. Bu yüzden Bürkert şirketi olarak biz, sizin akışkanlarla ilgili görevlerinizden yola çıkarak bunları yerine getirmek için fiziksel temel prensiplerden yararlanmaktayız. Akışkan teknolojisiyle ilgili uzmanlığımız ve buna yöneltilmiş hizmet portföyümüzle bunları - branş sınırlarını aşarak - gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca: Solenoid valflarımız, proses valflarımız, ayar valflarımız ve elektro motorlu valflarımız akışkanlarla ilgili her görevde destek sağlayabilmektedirler.

Dozaj konusunda neden en iyi çözümü sunduğumuz

Sıvıların ve gazların dozlanması sırasında üstesinden gelmek zorunda olduğunuz görevleri algılıyor ve gereksinimlerinize geniş kapsamlı deneyim ve esaslı know-how ile cevap veriyoruz

Bunun için sıvıların ve gazların dozlanması konusunda fizikle elde ettiğimiz deneyimlerden yararlanmakta ve bu deneyimlerimizi farklı branşlar ve uygulamalarda aynı veya benzer görevleri başarmak için çoğaltmaktayız. Bununla branşları aşarak topladığımız ve özel dozlama işinize bireysel olarak uyguladığımız büyük bir deneyim hazinesinden istifade etmektesiniz. Böylece sizin uygulamanıza mükemmel çözümün hangi hizmetimiz olduğunu tam olarak bilmekteyiz.

Değerleri artıran çözümlerle sizi işletme hedeflerinizi gerçekleştirmekte desteklemekteyiz

Birlikte çalışarak sizinle tam taleplerinize cevap veren bireysel dozlama çözümünü geliştirmekteyiz. Bu sırada özel dozlama uygulamanız ve akışkan teknolojisinin hemen hemen bütün diğer görevlerinin üstesinden gelebilmek için yapıcı fikirler ve yaratıcı çözümler üretmek için müşterilerimize danışmanlık vermekte, onları dinlemekte ve gereksinimlerini anlamaktayız. Çözüm sunucusu olarak müşterilerimizle güvene dayalı bir ilişki kurmaktayız ve size değerleri artıran çözümlerimizle işletme hedeflerinize ulaşmakta yardımcı olmaktayız.

Üstün ürün kalitemiz ve ürün güvenliğimizle komple dozlama tesisiniz için size yüksek kaliteli, güvenli ve kusursuz hizmetler sunmaktayız

Bürkert, akışkan ayar sistemlerinin bütün önemli alanları için sanayi ürününü bütünüyle tasarlayan ve üreten nadir işletmelerden biri - hatta belki de tek - işletmedir. Teknik liderliğe sahip ve üstün kalitede, mükemmel güvenilirlikte ürünler müşterilerimizin bizden bekleyebileceği asgari hizmettir.

Bütün bir dozlama sisteminin geliştirilmesi sırasında gereksiz bilgi kayıplarını önlemekte ve uzmanlarımızın disiplinlerarası işbirliğiyle değerli zaman tasarrufu sağlamaktayız

Komple bir dozlama sistemine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için sadece bir akışkan geliştiricisi değil, aynı zamanda mekanik imalat, pompa teknolojisi, bobin imalatıplastik teknolojisive kaynak teknolojisinde. uzmanız. Ayrıca takım yapımcısı, donanım ve yazılım geliştiricisi, şalt ve tesis yapımcısı, proje yöneticisi ve daha fazlası. Bununla birlikte dünya çapında ruhsat işlemleriyle ilgileniyoruz. Müşteriye özgü olarak hareket etmek sadece ürünleri bireysel hale getirilmiş olarak geliştirmek değil, aynı zamanda bunlara ait üretim proseslerini ve lojistik prosesleri karşılamak demektir. Dozlama sisteminizin geliştirilmesi ve gerçekleştirilmesi sırasında farklı alt tedarikçilerle birlikte çalışmak zorunda kalmamanız ve her şeyi tek elden bizden tedarik edebildiğiniz için, değerli zamanınızdan tasarruf ettiğiniz ve ara birimleri belirgin şekilde azalttığınız anlamına da gelmektedir.

Geniş kapsamlı endüstri ve uygulama know how'u ile mükemmel teknik dozlama çözümü için size gerçek orijinallik sunmaktayız

Branşlar yerine uygulamalarımıza dayanan Water, Gas, Hygienic ve Micro gibi segmentlerde hareket etmemiz ve çalışmamız ilk bakışta alışılmadık gelebilir. Ancak böylece tamamıyla sizin dünyanıza dalabilmekteyiz ve sizin için branştaki standartları aşan sürpriz olan yeni ve bireysel çözümlerin önünü açabilmekteyiz.
Bu sırada konunun su dispenserleri, diyaliz makineleri, baskı sisteminin mürekkep yönetimi veya atık gazın ardıl işlenmesi için çözümler olması fark etmez. Özellikle tamamıyla farklı uygulama alanlarıyla çalışmak bilgi transferini ve teknik çözümlerimizin orjinalliğini teşvik etmektedir.

Branşa özgü teknoloji platformlarımızla kayda değer zaman ve maliyet tasarrufu sağlanabilmektedir

Genelde bir müşterinin başvurusu, bir sistem platformunun başlangıç noktası olmaktadır. Bir platform geliştirilmesi, örneğin dozlama talebi farklı branşlarda ve uygulamalarda söz konusu olduğunda, ancak görev aynı fiziksel prensiple çözülebildiğinde ilginçtir. Balık üretimine oksijen dozlamak veya biracılık prosesinde biranın baharatının havalandırılması olsun - bunlar teknolojik olarak aynısıdır. Bir sıvı içine gaz dozlanmaktadır.
Mevcut bir platform esasında dozlama göreviniz için kolay ve düşük maliyetli tam isteğinize uygun bir çözüm oluşmakta ve bu da, size çok daha kısa pazar zamanları ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

Form

Satış Departmanı İletişim

Bürkert Türkiye

Bürkert Akışkan Kontrol Sistemleri Ticaret A.Ş.

Adres      : Halkapınar Mahallesi 1082 Sokak No:5-S 35170 TR-Konak – İzmir

Telefon    : (+90 232) 459 53 95 - Yurtiçi (0 232) 459 53 95

Faks        : (+90 232) 459 76 94 - Yurtiçi (0 232) 459 76 94

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta  : infoturkey@burkert.com

Karşılaştırma listem