Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
bürkert
 

Seviye ölçümü ve seviye kontrolü

Kabınız içindeki akışkanın seviyesi ne kadar olacaksa olsun, ortak olarak Bürkert'i seçerek sürekli seviye kontrollerinin seviyesini yükseltmektesiniz. Bu sırada saf gazlar veya agresif sıvılar kullanmanız, büyük miktarların veya küçük bir dozun söz konusu olması fark etmez, biz dolum seviyenizi hassaslıkla ayarlamaktayız.

Akıcı olan her şey bizi hayran bırakmakta...

Çünkü endüstride en küçük ortak payda akışkanların kullanımıdır - her yerde ölçülmekte, dozlanmakta, karıştırılmakta, filtrelenmekte, kontrol edilmekte, düzenlenmekte ve ayarlanmaktadır. Bu yüzden Bürkert şirketi olarak biz, sizin akışkanlarla ilgili görevlerinizden yola çıkarak bunları yerine getirmek için fiziksel temel prensiplerden yararlanmaktayız. Akışkan teknolojisiyle ilgili uzmanlığımız ve buna yöneltilmiş hizmet portföyümüzle bunları - branş sınırlarını aşarak - gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca: Solenoid valflarımız, proses valflarımız, ayar valflarımız ve elektro motorlu valflarımız akışkanlarla ilgili her görevde destek sağlayabilmektedirler.

Seviye ölçümü ve seviye kontrolü konusunda neden en iyi çözümü sunduğumuz

Seviye ölçümü/seviye kontrolü alanındaki görevlerinizi algılıyor ve gereksinimlerinize esaslı know-how ve geniş kapsamlı deneyimle cevap veriyoruz

Bunun için seviye kontrolünde fizikle ilgili deneyimlerden yararlanmakta ve bu deneyimleri aynı veya benzer görevleri başarmak için farklı uygulamalar ve branşlarla çarpmaktayız. Bununla branşları aşarak topladığımız ve sorununuza hedefe yönelik olarak uyguladığımız maksimum büyüklükteki deneyim hazinemizden istifade etmektesiniz. Böylelikle, hangi fiziksel prensibe sahip hizmetlerimizden hangisinin uygulamanız için en uygun çözüm olduğunu tam olarak bilmekteyiz.

Değerleri artıran çözümlerimiz sizi işletme hedeflerinizi gerçekleştirmekte desteklemektedir

Birlikte çalışarak sizinle tam taleplerinize cevap veren bireysel dolum seviyesi çözümleri geliştirmekteyiz. Bu sırada akışkan teknolojisinin hemen hemen bütün görevlerinin üstesinden gelebilmek için yapıcı fikirler ve yaratıcı çözümler yaratmak için size danışmanlık vermekte, sizi dinlemekte ve gereksinimlerinizi anlamaktayız. Çözüm sunucusu olarak müşterilerimizle güvene dayalı bir ilişki kurmaktayız ve size değerleri artıran hizmetlerimizle işletme hedeflerinize ulaşmakta yardımcı olmaktayız.

Dolum seviyesi ürünlerimizin üstün kalitesi ve güvenilirliği size yüksek kaliteli, güvenli ve kusursuz hizmetler garanti etmektedir

Bürkert, akışkan ayar sistemlerinin bütün önemli alanları için sanayi ürününü bütünüyle tasarlayan ve üreten nadir işletmelerden biri - hatta belki de tek - işletmedir. Teknik liderliğe sahip ve üstün kalitede, mükemmel güvenilirlikte ürünler müşterilerimizin bizden bekleyebileceği asgari hizmettir.

Bürkert uzmanlarının disiplinlerarası işbirliği gereksiz bilgi kayıplarını önlemekte ve değerli zaman tasarrufu sağlamaktadır

Sistem müşterilerimiz için sadece bir akışkan geliştiricisi değil, aynı zamanda mekanik imalat, pompa teknolojisi, bobin imalatı, plastik teknolojisi ve kaynak teknolojisinde uzmanız. Ayrıca takım yapımcısı, donanım ve yazılım geliştiricisi, şalt ve tesis yapımcısı, proje yöneticisi ve daha fazlası. Ek olarak dünya çapında ruhsat işlemleriyle ilgileniyoruz. Müşteriye özgü olarak hareket etmek sadece ürünleri bireysel hale getirilmiş olarak geliştirmek değil, aynı zamanda bunlara ait üretim ve lojistik prosesleri karşılamak demektir. Sadece projede farklı alt tedarikçilerle çalışmak zorunda olmamanız, son derece önemli bir zaman tasarrufudur ve arabirimleri belirgin şekilde azaltmaktadır. Bu sırada standart bir sisteme veya karmaşık bir kontrol ve ayar sistemine ihtiyaç duymanız fark etmez.

Geniş kapsamlı endüstri ve uygulama know-how'u ile mükemmel teknik çözüm için size gerçek orjinallik sunmaktayız

Branşlar yerine uygulamalarımıza dayanan Water, Gas, Hygienic ve Micro gibi segmentlerde düşünmemiz ve çalışmamız ilk bakışta alışılmadık gelebilir. Ancak böylece tamamıyla sizin dünyanıza dalabilmekteyiz ve sizin için branştaki standartları aşan sürpriz olan yeni ve bireysel çözümlerin önünü açabilmekteyiz.
Bu sırada konunun su dispenserleri, yağ tankları, meşrubatların dolum prosesi veya tıp teknolojisi çözümleri olması fark etmez. Özellikle tamamıyla farklı uygulama alanlarıyla çalışmak bilgi transferini ve teknik çözümlerimizin orjinalliğini teşvik etmektedir.

Seviye ölçümü ve seviye kontrolü alanlarındaki branşa özgü teknoloji platformları zamandan ve maliyetten kayda değer tasarruf sağlamaktadırlar

Sistem platformu denilen bu tür bir platformun başlangıç noktası sıklıkla bir müşteri başvurusudur. Platform geliştirmeleri örn. aynı fiziksel temel prensiple çözülebilen birbirlerinden farklı branşlardaki ve uygulamalardaki müşteri problemleri söz konusu olduğunda enteresandır. Şişelere meşrubat doldurmak veya bir su dispenserinden bardağa su doldurulması - teknolojik olarak maksimum dolum seviyesinin algılanması aynısıdır. Bir akışkanın seviyesi ölçülmektedir.
Bu tür mevcut bir platform esasında böylelikle hızlı ve maliyeti düşük bir bireysel çözüm oluşabilir ve bu da size belirgin şekilde daha kısa pazar zamanları ve buna uygun olarak masraf tasarrufu sağlamaktadır.

Form

Satış Departmanı İletişim

Bürkert Türkiye

Bürkert Akışkan Kontrol Sistemleri Ticaret A.Ş.

Adres      : Halkapınar Mahallesi 1082 Sokak No:5-S 35170 TR-Konak – İzmir

Telefon    : (+90 232) 459 53 95 - Yurtiçi (0 232) 459 53 95

Faks        : (+90 232) 459 76 94 - Yurtiçi (0 232) 459 76 94

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta  : infoturkey@burkert.com

Karşılaştırma listem