Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
bürkert
 

Basınç ölçümü ve basınç ayarı

Akışkan bir yüzeye hangi güçle etki ederse etsin, biz bunun için yoğunlaştırılmış bir çözüm sunmaktayız. Bu sırada saf gazlar, buharlar veya agresif sıvıların, büyük veya küçük miktarların basıncını ölçmek istemeniz fark etmez, biz ortam basıncınızı hassaslıkla ölçmekte ve ayarlamaktayız.

Akıcı olan her şey bizi hayran bırakmakta

Çünkü endüstride en küçük ortak payda akışkanların kullanımıdır - her yerde ölçülmekte, dozlanmakta, karıştırılmakta, filtrelenmekte, kontrol edilmekte, düzenlenmekte ve ayarlanmaktadır. Bu yüzden Bürkert şirketi olarak biz, sizin akışkanlarla ilgili görevlerinizden yola çıkarak bunları yerine getirmek için fiziksel temel prensiplerden yararlanmaktayız. Akışkan teknolojisiyle ilgili uzmanlığımız ve buna yöneltilmiş hizmet portföyümüzle bunları - branş sınırlarını aşarak - gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca: Solenoid valflarımız, proses valflarımız, ayar valflarımız ve elektro motorlu valflarımız akışkanlarla ilgili her görevde destek sağlayabilmektedirler.

Basınç ölçümü ve basınç ayarı konusunda neden size en iyi çözümü sunduğumuz

İster buhar, ister gaz, su veya başka sıvıların basınç ölçümü olsun - biz görevlerinizi algılıyor ve gereksinimlerinize geniş kapsamlı know-how ve köklü deneyimlerle cevap veriyoruz

Bunun için ölçme, kontrol ve ayar teknolojisindeki deneyimlerimizden yararlanıyor ve bu alandaki aynı veya benzer görevleri çözmek için bunları basınç ölçümü ve basınç ayarı alanındaki farklı uygulamalar ve branşlarla çarpmaktayız. Bununla branşları aşarak topladığımız ve özel görevinize bireysel olarak uyguladığımız maksimum büyüklükteki deneyim hazinemizden istifade etmektesiniz. Böylelikle, hangi fiziksel prensibe sahip hizmetlerimizden hangisinin uygulamanız için en iyi çözüm olduğunu bilmekteyiz.

Değerleri artıran çözümlerimiz sizi işletme hedeflerinizi gerçekleştirmekte desteklemektedir

Birlikte çalışarak sizinle basıncın ölçülmesi/ayarlanması sırasındaki sorununuza tam cevap veren bireysel bir çözüm geliştirmekteyiz. Uygulamanız için gaz, buhar, su veya başka sıvıların basınç ölçümü ve basınç ayarı için yapıcı fikirler ve yaratıcı çözümler üretmek için size danışmanlık vermekte, sizi dinlemekte ve gereksinimizi anlamaktayız. Çözüm sunucusu olarak sizinle güvene dayalı bir ilişki kurmaktayız ve size değerleri artıran çözümlerle işletme hedeflerinize ulaşmakta yardımcı olmaktayız.

Üstün ürün kalitemiz ve ürün güvenliğimizle basınç ölçümü ve basınç ayarı için size yüksek kaliteli, güvenli ve kusursuz hizmetler sunabilmekteyiz

Biz, akışkan ayar sistemlerinin bütün önemli alanları için sanayi ürününü bütünüyle tasarlayan ve üreten nadir işletmelerden biri - hatta belki de tek - işletmeyiz. Bu yüzden ileriyi görerek düşünebilecek ve hareket edebilecek durumdayız. Teknik liderliğe sahip ve olağanüstü kalitede, eşsiz güvenilirlikte ürünler bizden bekleyebileceğiniz asgari hizmettir.

Bürkert uzmanlarının disiplinlerarası işbirliği gereksiz bilgi kayıplarını önlemekte ve değerli zaman tasarrufu sağlamaktadır

Birlikte basıncın ölçümü/ayarlanması için komple çözümler geliştirdiğimiz müşterilerimiz için, sadece bir akışkan geliştiricisi değiliz, aksine aynı zamanda mekanik imalat, bobin imalatı, pompa teknolojisi, plastik teknolojisi ve kaynak teknolojisi uzmanıyız. Ayrıca takım yapımcısı, donanım ve yazılım geliştiricisi, şalt ve tesis yapımcısı, proje yöneticisi ve daha fazlası. Ek olarak dünya çapında ruhsat işlemleriyle ilgileniyoruz. Müşteriye özgü olarak hareket etmek sadece ürünleri bireysel hale getirilmiş olarak geliştirmek değil, aynı zamanda bunlara ait üretim ve lojistik prosesleri karşılamak demektir. Sadece projede farklı alt tedarikçilerle çalışmak zorunda olmamanız, son derece önemli bir zaman tasarrufudur ve arabirimleri belirgin şekilde azaltmaktadır. Bu sırada standart bir sisteme veya karmaşık bir kontrol ve ayar sistemine ihtiyaç duymanız fark etmez.

Basınç ölçümü ve basınç ayarı alanlarındaki branşa özgü teknoloji platformları zamandan ve maliyetten kayda değer tasarruf sağlamaktadırlar

Sistem platformu denilen bu tür bir platformun başlangıç noktası genelde bir müşteri başvurusudur. Platform geliştirmeleri örn. aynı fiziksel temel prensiple çözülebilen birbirlerinden farklı branşlardaki ve uygulamalardaki müşteri problemleri söz konusu olduğunda enteresandır. İster minimal invazif cerrahi müdahale için karın boşluğuna CO2 verilmesi olsun, ister bir solunum cihazı içindeki gaz basıncının uygun miktarda dozlanması gereksinimi olsun - bunlar teknolojik olarak aynı prensiptir. Ortam basıncı sabit olarak belirli bir seviyede tutulmalıdır.
Bu tür mevcut bir platform esasında böylelikle hızlı ve maliyeti düşük bir bireysel çözüm oluşabilir ve bu da size belirgin şekilde daha kısa pazar zamanları ve buna uygun olarak masraf tasarrufu sağlamaktadır.

Form

Satış Departmanı İletişim

Bürkert Türkiye

Bürkert Akışkan Kontrol Sistemleri Ticaret A.Ş.

Adres      : Halkapınar Mahallesi 1082 Sokak No:5-S 35170 TR-Konak – İzmir

Telefon    : (+90 232) 459 53 95 - Yurtiçi (0 232) 459 53 95

Faks        : (+90 232) 459 76 94 - Yurtiçi (0 232) 459 76 94

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta  : infoturkey@burkert.com

Karşılaştırma listem