Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
bürkert
 

Analiz

Bir akışkanın analizinde hangi durumun analiz edilmesi istenmesi fark etmez, Bürkert, bunun için bireysel çözümlerimizin sizi nasıl desteklediğini kanıtlamaktadır. Bu sırada saf gazlar veya agresif sıvılar kullanmanız, büyük miktarların veya küçük bir dozun söz konusu olması fark etmez, biz akışkanlarınızı hassaslıkla analiz etmekteyiz.

Akıcı olan her şey bizi hayran bırakmakta...

Çünkü endüstride en küçük ortak payda akışkanların kullanımıdır - her yerde ölçülmekte, dozlanmakta, karıştırılmakta, filtrelenmekte, kontrol edilmekte, düzenlenmekte ve ayarlanmaktadır. Bu yüzden Bürkert şirketi olarak biz, sizin akışkanlarla ilgili görevlerinizden yola çıkarak bunları yerine getirmek için fiziksel temel prensiplerden yararlanmaktayız. Akışkan teknolojisiyle ilgili uzmanlığımız ve buna yöneltilmiş hizmet portföyümüzle bunları - branş sınırlarını aşarak - gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca: Solenoid valflarımız, proses valflarımız, ayar valflarımız ve elektro motorlu valflarımız akışkanlarla ilgili her görevde destek sağlayabilmektedirler.

Analiz konusunda neden en iyi çözümü sunduğumuz

Analiz konusundaki görevlerinizi algılıyor ve gereksinimlerinize esaslı know-how ve geniş kapsamlı deneyimle cevap veriyoruz

Bunun için ölçüm, kontrol ve ayar teknolojisindeki fizikle ilgili deneyimlerden yararlanmakta ve bu deneyimlerimizi farklı branşlar ve uygulamalarda, aynı veya benzer görevleri başarmak için çoğaltmaktayız. Bununla branşları aşarak topladığımız ve sorununuza özel olarak uyguladığımız maksimum büyüklükteki deneyim hazinemizden istifade etmektesiniz. Böylece tam sizin analiz uygulamanıza en uygun çözümün hangi hizmetimiz olduğunu tam olarak bilmekteyiz.

Değerleri artıran çözümlerimiz sizi işletme hedeflerinizi gerçekleştirmekte desteklemektedir

Birlikte çalışarak sizinle tam taleplerinize cevap veren bireysel çözümler geliştirmekteyiz. Bu sırada akışkan teknolojisinin hemen hemen bütün görevlerinin üstesinden gelebilmek için yaratıcı çözümler ve yapıcı fikirler üretmek için müşterilerimize danışmanlık vermekte, onları dinlemekte ve gereksinimlerini anlamaktayız. Çözüm sunucusu olarak sizinle güvene dayalı bir ilişki kurmaktayız ve size değerleri artıran çözümlerimizle işletme hedeflerinize ulaşmakta yardımcı olmaktayız.

Ürünlerimizin olağanüstü kalitesi ve güvenilirliğiyle size yüksek kaliteli, güvenli ve kusursuz analiz çözümleri sunmaktayız

Bürkert, akışkan ayar sistemlerinin bütün önemli alanları için sanayi ürününü bütünüyle tasarlayan ve üreten nadir işletmelerden biri - hatta belki de tek - işletmedir. Teknik liderliğe sahip ve olağanüstü kalitede, mükemmel güvenilirlikte ürünler bizden bekleyebileceğiniz asgari hizmettir.

Bürkert uzmanlarının disiplinlerarası işbirliğiyle gereksiz bilgi kayıplarını önleyebilir ve değerli zamanınızdan tasarruf sağlayabilirsiniz

Komple bir analiz sistemine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için Bürkert sadece bir akışkan geliştiricisi değil, aynı zamanda mekanik imalat, pompa teknolojisi, bobin imalatı, plastik teknolojisi ve kaynak teknolojisinde uzmandır. Ayrıca takım yapımcısı, donanım ve yazılım geliştiricisi, şalt ve tesis yapımcısı, proje yöneticisi ve daha fazlası. Ek olarak dünya çapında ruhsat işlemleriyle ilgileniyoruz. Müşteriye özgü olarak hareket etmek sadece ürünleri bireysel hale getirilmiş olarak geliştirmek değil, aynı zamanda bunlara ait üretim ve lojistik prosesleri karşılamak demektir. Sadece projede farklı alt tedarikçilerle çalışmak zorunda olmamanız, son derece önemli bir zaman tasarrufudur ve arabirimleri belirgin şekilde azaltmaktadır. Bu sırada standart bir sisteme veya karmaşık bir kontrol ve ayar sistemine ihtiyaç duymanız fark etmez.

Branşa özgü teknoloji platformlarımızla kayda değer zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz

Sistem platformu denilen bu tür bir platformun başlangıç noktası sıklıkla bir müşteri başvurusudur. Platform geliştirmeleri örn. aynı fiziksel temel prensiple çözülebilen birbirlerinden farklı branşlardaki ve uygulamalardaki müşteri problemleri söz konusu olduğunda enteresandır. Su arıtma tesislerinde içme suyu analiz etmek veya belirli kimyasalları incelemek - bunlar teknolojik olarak aynı prensiptir. Belirli bir parametre - örn. test edilecek akışkanın bulanıklığı - bilimsel olarak tespit edilmekte ve işlenmeye devam edilmektedir.
Bu tür mevcut bir platform esasında böylelikle hızlı ve maliyeti düşük bir bireysel çözüm oluşabilir ve bu da size belirgin şekilde daha kısa pazar zamanları ve buna uygun olarak masraf tasarrufu sağlamaktadır.

Form

Satış Departmanı İletişim

Bürkert Türkiye

Bürkert Akışkan Kontrol Sistemleri Ticaret A.Ş.

Adres      : Halkapınar Mahallesi 1082 Sokak No:5-S 35170 TR-Konak – İzmir

Telefon    : (+90 232) 459 53 95 - Yurtiçi (0 232) 459 53 95

Faks        : (+90 232) 459 76 94 - Yurtiçi (0 232) 459 76 94

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta  : infoturkey@burkert.com

Karşılaştırma listem