Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
Bürkert - Yakınınızda
Ofis /1
  • Ana Ofis
  • Merkez
  • Systemhaus
  • Distribütör
  • Ofis
  • Üretim Merkezi
  • Lojistik merkez
bürkert
 

Yeni vana ünitesi tipi 8653 AirLINE Field’in tanıtımı

8653 AirLINE Field tipi yeni vana ünitesi alan modülümüz, dağıtık otomasyona önemli bir katkıda bulunmaktadır - hem de şalter dolabı olmadan.

Yazdır
Typ 8653

Daima yakın olun - 8653 AirLINE Field ile

Yeni vana ünitesi 8653 AirLINE Field konvansiyonel vana ünitelerinin tersine, IP 65/67 koruma sınıfı sayesinde şalter dolabının dışında da kullanılabilen ve böylece proses vanasının daha yakınına monte edilebilen, ön montajı tamamlanmış, kompakt bir modül ünitesidir.

Böylece yalnızca proses sırasındaki basınçlı hava tüketimi optimize edilmekle kalmaz, yanı zamanda uzun hortum bağlantılarının veya hijyenik şalter dolabı kasasının yaratacağı ekstra giderler de düşürülebilir.

Sırada vana üniteleri ile karşılaştırıldığında AirLINE Field tesisinizde çok daha az yer kaplar, böylece arazide pnömatik pilotların kurulumu için yeni olanaklar ortaya çıkar.

Teşhis fonksiyonları daima gözünüzün önünde

Entegre LCD ekran, sistemin işletime alınmasını ve hata teşhisini kolaylaştırır. Böylece pilot ve proses vanalarınızın durumları hakkında hızla bilgi alabilirsiniz. Ayrıca üst düzey bir kumandaya teşhis mesajlarının da gönderilmesi mümkündür. Bu sayede, tesisinizin durumunu her zaman denetleyebilirsiniz.

Saha seviyesinde güvenli prosesler  

Atık hava kanallarındaki standart çekvalfler, proses vanalarının basınç piklerinde istenmeden açılıp kapanmasını önler.

Buna ek olarak, kapalı devre iletişim ile tesisin arıza güvenliği artırılır ve proses sırasında daha güvenli bir çalışma sağlanır.

Bir bakışta avantajlarınız

✓ Vanaya yakın montaj sayesinde tesis planlanırken daha fazla esneklik
✓ Kolay işletime alma ve bakım
✓ Daha fazla proses güvenliği

8653 AirLINE Field vana ünitesi alan modülü ile tesisinizde daha fazla esneklikten siz de faydalanın. 8653 tipi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Karşılaştırma listem