Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
Bürkert - Yakınınızda
Ofis /1
  • Ana Ofis
  • Merkez
  • Systemhaus
  • Distribütör
  • Ofis
  • Üretim Merkezi
  • Lojistik merkez
bürkert
 

Tüm yollar Roma'ya mı gidiyor ... yoksa Bürkert alışveriş sepetine mi?

Doğru: Bürkert veri sayfalarımızın etkileşimi hakkında zaten bilgi sahibi misiniz? Burada ürün veri sayfaları ve işinize ne gibi avantajlar sağladığıyla ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yazdır

Ürünün resmi ve genel açıklamasının yanı sıra önemli teknik veriler ve sürümlere ek olarak, ürün veri sayfalarımızla çalışmayı daha da verimli hale getiren bir dizi etkileşimli içerik vardır.

Daha büyük şirketlerde, örneğin, ürün veri sayfası, mühendislik ve satın alma için kapsamlı bir araç olarak işlev görür ve hassas dahili iletişimi sağlar. Daha küçük şirketlerde, "hepsi bir arada yerleşim", doğrudan sipariş seçenekleriyle hızlı kararların temelini oluşturur.

Doğrudan ürün veri sayfasından siparişler - eShop ile ve eShop olmadan mümkündür:

Ürününüze ulaşmanın çeşitli yolları vardır. Size, Bürkert irtibat kişinizle sipariş vermek veya eShop'umuzu kullanmak gibi geleneksel sipariş yöntemleri sunuyoruz. Ürün veri sayfalarımızdan da sipariş verebileceğinizi biliyor muydunuz?

Önce veri sayfasını açmanız gerekir. Bunu yapmanın en kolay yolu, istenen ürünü Bürkert web sitesinde aramak ve ilgili tip veya makale detay sayfasından indirmektir. Ayrıca, e-posta ile her fiyat teklifi ile ilgili bir ürün veri sayfası alacaksınız. Ürün veri sayfası, teknik veya satın alma departmanı ile karmaşık olmayan bir şekilde dahili olarak paylaşılabilir veya örneğin proje toplantılarında kullanılabilir, böylece uygun bir ürün doğrudan veri sayfasında tıklanabilir ve satın alınabilir. Ülkenizde eShop bulunmuyorsa, bu şekilde ürünü doğrudan Bürkert'ten talep edebilirsiniz.

Veri sayfalarında aşağıdaki etkileşimli içeriği bulacaksınız:

  • Diğer bir destekleyici seçim aracı olarak Bürkert eShop'a ve uygun ürün filtresine bağlantı
  • Farklı versiyonların sipariş tabloları - ilgili ürün numarasına tıklayarak doğrudan sipariş seçeneği ile
  • Uyumlu aksesuarların sipariş tabloları - ilgili ürün numarasına tıklayarak doğrudan sipariş seçeneği ile

Ve bu kadar kolay
Bir ürün numarasına tıkladığınızda, önce ülkenizi seçmeniz gereken bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Ardından, istediğiniz ürünü alışveriş sepetine yerleştirebileceğiniz veya tek tıkla sorgulama yapabileceğiniz makale detay sayfasına ulaşırsınız:

Bürkert veri sayfaları ile sipariş vermek çok kolay. Dünyanın herhangi bir yerinde, günün herhangi bir saatinde, her durumda. Deneyin - Bürkert'teki omnichannel e-ticaret bunu mümkün kılar.

Karşılaştırma listem