Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
Bürkert - Yakınınızda
Ofis /1
  • Ana Ofis
  • Merkez
  • Systemhaus
  • Distribütör
  • Ofis
  • Üretim Merkezi
  • Lojistik merkez
bürkert
 

Tip 8652 valf adası için yeni teşhis fonksiyonları ve EX onayı

Tip 8652 valf adamızın fonksiyon kapsamı genişletildi. Tip 8652, EX onayına ek olarak şimdi prosesinizde daha fazla emniyet sağlayan yeni teşhis fonksiyonları da sunmaktadır.

Yazdır

Tip 8652 valf adamız artık ATEX / IECEx Zone 2’ye göre patlama koruması onayı ve genişletilmiş fonksiyon kapsamıyla edinilebilmektedir.

Yeniliklerin arasında, proses verilerinize erişmek için, bütünleşik bir internet sunucusunun yanı sıra, prosesinizde daha fazla emniyet sağlayan, yeni teşhis fonksiyonları da mevcuttur. Bu amaçla Tip 8652 artık bir basınç ölçüm modülü ve bütünleşik bir anahtarlama süresi izleme özelliği ile sunulmaktadır.

Tip 8652’nin yeni fonksiyonları

Basınç ölçüm modülü sayesinde artan proses güvenliği

Pnömatik basınçlı hava beslemesinin sürekli izlenmesi amaçlı bütünleşik basınç sensörü sayesinde, bir basınç düşüşü veya kaybı hızla algılanır. Böylece, valflerin basınca bağlı olarak devre dışı kalmaları zamanında belirlenebilir ve partilerin hatalı çıkmasının önüne geçilebilir. Şimdi basınç ölçüm modüllü Tip 8652 valf adalarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Proses valfleri için bütünleşik anahtarlama süresi izleme

Entegre sayısal giriş modülü vasıtasıyla yeni bütünleşik anahtarlama süresi izleme, her aktüatörün anahtarlama sürelerinin sistemden bağımsız olarak takibini olanaklı kılar.

Bir valfin açılması / kapanması sırasında önceden belirlenmiş olan açma / kapatma sayısı limit değerinin aşılması halinde, valf adasının ekranına ve bağlı veri yolu sistemine bir uyarı iletisi gönderilir - böylece bakım döngüleriniz her zaman gözünüzün önünde olur ve sistem arızası oluşmadan çok önce tepki verebilirsiniz.

İnternet sunucusu sayesinde hızlı işletime alma

Ethernet versiyonlu Tip 8652 tip valf adamızın bütünleşik internet sunucusu vasıtasıyla, örneğin açma / kapatma çevrimi sayacını etkinleştirme ve ilgili limit değerlerini ayarlama gibi, devreye alma için gereken tüm ayarları kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca, cihaz durumu internet sunucusu vasıtasıyla herhangi bir zamanda görüntülenebilir. Ethernet versiyonlu valf adalarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir bakışta avantajlarınız

✓ Yeni teşhis fonksiyonları sayesinde daha fazla proses güvenliği
✓ Bütünleşik internet sunucusu sayesinde kolay devreye alım
✓ Anahtarlama zamanı izleme sayesinde önleyici bakım olanaklı
✓ ATEX / IECEx Zone 2’ye göre patlama riski olan bölgeler için ideal

Şimdi spesifikasyonlarınıza uygun olan Tip 8652 valf adasını seçin.

Karşılaştırma listem