Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
Bürkert - Yakınınızda
Ofis /1
  • Ana Ofis
  • Merkez
  • Systemhaus
  • Distribütör
  • Ofis
  • Üretim Merkezi
  • Lojistik merkez
bürkert
 

Son zamanlarda My Bürkert müşteri portalımızı ziyaret ettiniz mi?

Hayır mı? O zaman tabii ki tam zamanı! Sizi bekleyen birçok avantaj var.

Yazdır

Bir bakışta avantajlarınız
✓ Yenilenmiş tasarım
Portalımız, "gezinmesi kolay" bir kontrol paneli tasarımında oluşturulmuştur. Yeni simgelerle zenginleştirilmiş müşteri alanımız, kullanıcının basit ve yinelenen bir kullanıcı deneyimine sahip olması için eShop'un yeni sepet ve ödeme alanına da uyarlandı.

✓ Kendi tekliflerinizi oluşturun
Çılgınca geliyor? Hayır, bizimle değil. My Bürkert'teki "Tekliflerim" bölümü, sepetinizdeki veya istek listenizdeki öğelerin bir özetini oluşturmanıza olanak tanır. Hesabınızla ilişkili tüm teklifler görülebilir, buna kendi oluşturduğunuz teklifler veya bir Bürkert çalışanı tarafından oluşturulanlar dahildir.

✓ Ekstra hizmet için genişletilmiş "Hizmetlerim" alanı
Bu alanda onarım veya kalibrasyon dahil hizmetler için bir fiyat teklifi alabilir, yerinde hizmet rezervasyonu yapabilir, bir iade ayarlayabilir, son hizmetlerin raporlarını inceleyebilir ve geri bildirim bırakabilirsiniz.

✓ Hareket halindeyken mobil cihazlar için optimize edilmiş versiyon
My Bürkert ile her zaman mobil cihazlarda güncel kalın. My Bürkert alanı, hareket halindeyken bile müşteri alanınızdaki tüm verileri hızlı ve kolay bir şekilde çağırabilmeniz için en yeni mobil tasarıma ve kullanıcı dostu işlevlere sahiptir.

✓ Hızlı ve güçlü
Yeni gelişmeler, hedeflerinize daha hızlı ulaşmanız için sistemlerin daha güçlü ve verimli çalışmasını sağlar!

Bunlar, diğerleri arasında sadece bazı avantajlardır. Daha fazla özellik için Bürkert'e Genel Bakış videomuza bir göz atın:

Bazı belirli My Bürkert alanları hakkında daha fazla bilgi için lütfen faydaları ve özellikleri daha ayrıntılı olarak açıklayan aşağıdaki videolara da bakın:

 
Yenilenen My Bürkert müşteri portalının sayısız avantajından yararlanmak için bugün kaydolun!

Karşılaştırma listem