Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
Bürkert - Yakınınızda
Ofis /1
 • Ana Ofis
 • Merkez
 • Systemhaus
 • Distribütör
 • Ofis
 • Üretim Merkezi
 • Lojistik merkez
bürkert
 

Siemens SIMATIC ET 200SP HA için Tip 8647 vana ünitesi

Tip 8647 vana ünitesi, SIMATIC ET 200SP ve SIMATIC ET 200SP HA çevre birim sistemine kesintisiz şekilde entegre oluyor. Şimdi avantajları öğrenin!

Yazdır

Yeni geliştirilen Tip 8647 AirLINE SP vana ünitesi, Siemens SIMATIC ET 200SP'nin yanında artık SIMATIC ET 200SP HA ve bunun dışında Siemens Process Control System 7 (PCS 7) proses yönetim sistemine de entegre edilebiliyor.

Vana ünitesi, farklı Siemens modülleriyle birlikte yer tasarrufu sağlayacak şekilde kontrol panosuna monte edilebiliyor ve 64 adede kadar vana fonksiyonunu kontrol ediyor.

Bürkert ile Siemens arasındaki kendini ispatlamış işbirliği

Siemens ve Bürkert, otomasyon ve akışkan teknolojisindeki uzmanlıklarını uzun yıllardır başarıyla birleştirmektedir. Bu şekilde, işbirliğinden 8650 ve 8644 tiplerinin vana üniteleri elde edildi. Tip 8647 AirLINE SP ile şirketlerin kendi güçlü yanları birleştirilerek, sadece modern teknolojiye uygun olmakla kalmayıp çok sayıda yeni avantaj da sunan, yenilikçi bir pnömatik otomasyon sistemi geliştirildi.

 

Tip 8647 AirLINE SP vana ünitesinden elde edeceğiniz avantajların ayrıntıları

Vana ünitesi, Siemens çevre birim sistemleriyle uyumluluk sayesinde çok kolay şekilde devreye alınabilir. Siemens modülleriyle aynı şekilde hareket eder ve bunun dışında çok sayıda fonksiyona sahiptir:

"Tip 8647'nin bağlanması sayesinde, Siemens SIMATIC ET 200SP HA'nın tüm PROFINET fonksiyonları vana ünitesinin de kullanımına açılıyor. Sonuç olarak, müşteriler daha yüksek proses güvenliğinden ve artan sistem kullanılabilirliğinden yararlanıyor." – Pnömatik Ürün Yöneticisi Tobias Zipf

Örneğin, kontrolsüz basınç pikleri nedeniyle istenmeyen vana anahtarlamaları, atık hava kanallarına entegre edilen çek vanalar yardımıyla önlenebiliyor. Vana ünitesi, buna ek olarak vanaların çalışma devam ederken değiştirilebilmesine olanak sağlayan bir Hot-Swap fonksiyonuna sahip. Vanaların merkezi anahtarlama boşluğu sayısı denetimi, aşınmanın optimize edildiği bir bakıma ("Predictive Maintenance") olanak sağlıyor ve sistemin proses güvenliğini iyileştiriyor.

✓ ET 200SP HA G/Ç sistemine direkt bağlantı
✓ İstenmeyen vana anahtarlamalar önlenir
✓ Hot-Swap fonksiyonu sayesinde, çalışma devam ederken vana değişimi mümkündür
✓ Aşınmanın optimize edildiği önleyici bakım mümkündür

Pnömatik vana ünitesi hakkında daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Tip 8647 hakkında şimdi daha fazla bilgi edinin.

AirLINE SP – Elektropnömatik otomasyon sistemi

AirLINE SP – Elektropnömatik otomasyon sistemi

Tip 8647

 • SIMATIC ET 200SP ve ET 200SP HA G/Ç sistemlerine direkt bağlantı
 • PCS 7 Siemens proses kontrol sistemine tam entegrasyon mümkündür
 • Endüstriyel ağ sistemi, pilot vanalar ve G/Ç modüllerinin kombinasyonu
 • LC ekran sayesinde kolay arıza teşhisi
 • Vanalar güvenliğe uygun şekilde kapatılabilir
ürün

Karşılaştırma listem