Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
bürkert
 

Akışkan kontrol sistemlerinde önde gelen ortak.

60 yılı geçen bir süre boyunca, Bürkert’de pek çok zamanımızı ve enerjimizi sıvılara ve gazlara adadık.

Mutlulukla karşıladığımız yeni ve heyecan verici zorluklar – büyümemize yardımcı olan zorluklar – olmaksızın geçen günlerimiz sayılı. İster ölçüm ister kontrol alanı olsun, akan her şey bizi büyülüyor. Ve hiç şüphesiz, bu büyülenme bizim Akışkan Kontrol alanında bir dünya lideri olmamızı mümkün kılıyor. Aynı zamanda, güçlü değerlerimize bağlılığımızı kaybetmeden kendimizi yenilememiz için bizi zorluyor.

Proses Organizasyonu

Çabalarımız; müşterilerimize yakınlığı sayesinde her gün gelişen esnek bir organizasyon yaratmaktadır. Bu orta-büyüklükte bir şirket olarak bize ikinci bir doğal özellik kazandıran bir yakınlıktır. Tüm segmentlerde proseslerimizin sürekli optimizasyonu eşliğinde Bürkert’in giderek genişleyen küresel ağı deneyimimizi doğrudan değiş tokuş etmemizi ve ortak çözümlerimizi daha hızlı ve etkin biçimde geliştirmemizi mümkün kılmaktadır.

Sistem çözümleri

İşimiz açısından bu büyüleyici ortam aynı zamanda belirli pazar sektörlerinin kısıtlı alanlarının ötesine geçmek ve alışık olunmayan problemlere seçkin çözümler aramak için bizi motive etmektedir. Pazarların segmentasyonu Bürkert’in standartlardan sapma yolundaki özel cesaretinin bir başka örneğidir. Bu durum; ürün-bazlı çözümlere bakış açımızı kaybetmeksizin müşterilerimize uygulamaya özel çözümler açısından maksimum avantajlar sunmamızı mümkün kılmaktadır. Bundan daha büyüleyici bir şey olabilir mi? Bürkert dünyasına hoş geldiniz!

Karşılaştırma listem