Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
Bürkert - Yakınınızda
Ofis /1
  • Ana Ofis
  • Merkez
  • Systemhaus
  • Distribütör
  • Ofis
  • Üretim Merkezi
  • Lojistik merkez
bürkert
 

CUT – Membran ve Modül İmalatçısı

CUT Membrane Technology GmbH 2004 yılında kurulmuştur. Yenilikçi ve dinamik bir şirket olarak CUT kendisini başarıyla sıvı artımların ayrılması için membranların üretimine adamıştır. Ticari faaliyetlerimizin başlangıcından itibaren, filtreleme tesislerinin planlanması ve boyutlandırılması ve bunların yanı sıra farklı hizmetler için pratik olarak yönlendirilen öneriler sunuşlarımızın ayrılmaz bir parçasıdır.

Yazdır
CUT Logo

Proses mühendisliğinde ve özelikle proses endüstrisinin karmaşık dünyasında on-yıllara dayanan deneyim sayesinde herhangi bir anda tüm prosesi kontrol ediyoruz.

Güçlü bir Ortaklık

2013 yılının başından itibaren, CUT Membrane Technology GmbH; Christian Bürkert GmbH & Co. KG’nin %100’üne sahip olduğu bir bağlı kuruluşudur. Birlikte  ürün ve hizmet portföyümüzü genişletmek ve tüm dünyadaki müşterilerimize filtreleme sistemleri ve  ilgili hizmetleri sunmak istiyoruz.

Dusseldorf yakınında Erkrath’da bulunan  üretim sahamızda, kimya, çevresel çalışmalar, gıda endüstrisi, metal işleme alanlarında ve  diğer birçok alanda çok farklı uygulamalar için geniş bir ürün yelpazesinde borusal, oyuk fiber, PP ve spiral sarımlı modüller üretmekteyiz. Bu modüllerin giderek artan miktarı müşterilerimizin gereksinimlerini  hassasiyetle gerçekleştirmemizi mümkün kılan kendi imalatımız olan membranlar kullanılarak monte edilmektedir.

Ayrıca, CUT ve Bürkert aynı şirket kültürüne sahiptir ve sosyal sorumluluklarının daima farkındadır. Uzun vadeli bir bakış açısı ve sürdürülebilir bir eylem biçimi altında, sadece müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak istemiyoruz; aynı zamanda Almanya’da istihdamın muhafaza edilmesi ve genişlemesine katkıda bulunmak istiyoruz. Bu nedenle, Erkrath’da bulunan önceki saha Bürkert’ın uzun vadeli filtreleme işi için merkez olarak seçilmiştir ve çalışan sayısı 2013 yılının başından itibaren önemli ölçüde artırılmıştır.

Sorumluluk sahibi ve iyi-eğitimli personele ek olarak en son teknolojiye sahip üretim tesisleri sayesinde, en yüksek kalite için  olası en iyi güvence olacak biçimde muayene makinelerinin ve test metotlarının sürekli iyileştirilmesini dikkate alıyoruz.

Özel gereksinimleriniz için  bir ihtiyaca-uyarlanmış proses çözümü mü arıyorsunuz? Gelecekte en iyi (membran) çözümlerimiz ile  sizi desteklemekten memnuniyet duyacağız!

Bürkert - Logo

Ofis

CUT Membrane Technology GmbH
Feldheider Str. 42
D-40699 Erkrath
Telefon +49 2104 176320
Fax +49 2104 1763222
E-posta svygengvba@ohexreg.pbz

Karşılaştırma listem