Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
bürkert
 

Onay ve Sertifikasyon

CSA, ex veya pazara-özel onaylar olması fark etmeksizin, Bürkert gereken standartları problemsiz izlemenizde size yardımcı oluyor.

Konu güvenliğe geldiğinde, eğer, fakat veya olabilir gibi ifadelere yer yoktur. Müşterilerin gereksinimlerinin yanı sıra ilgili pazarlarda gereken onaylara uymak hayati öneme haizdir. Sadece bir imalatçı olarak değil aynı zamanda bir hizmet tedarikçisi olarak, standartlara uymak Bürkert için başlı başına bir standarttır. Bu prensip sadece ürünlerimize yansımakla kalmaz; aynı zamanda üretimimiz ve şirketin tüm prosesi için geçerlidir. Gereken kritere uygunlukta, Bürkert çözümlerini küresel bir temelde başarıyla kullanmaktayız. Bürkert; kurum-içi testler açısından sertifikayla ödüllendirilen ABD dışındaki ilk vana imalatçılarından bir tanesidir.

Bilgi birikimimiz tüm gereken ölçümleri kendi başımıza gerçekleştirmemizi ve gerekirse müşterilerimize gereken onayları temin etmemizi mümkün kılmaktadır. Bu olanak –konu onaylara geldiğinde – Bürkert ile güvenli tarafta olduğunuzu gösteren bir çok örnekten bir tanesidir.

Karşılaştırma listem