Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
Bürkert - Yakınınızda
Ofis /1
  • Ana Ofis
  • Merkez
  • Systemhaus
  • Distribütör
  • Ofis
  • Üretim Merkezi
  • Lojistik merkez
bürkert
 

Yeni bir yaklaşım tamamen farklılık yaratabilir

Bürkert uygulama segmentasyonu sizinle bağlantı kurmak için basit bir temele sahiptir.

Yazdır

Yaptığımız işlem sıradan bir işe yaklaşımdan daha fazlasıdır. Tüm çabamızı sizin üzerinize odaklamamamızı ve sonuçta birbirimize daha rahat yaklaşmamızı mümkün kılan bir düşünme şeklidir.

Kendi dünyamız üzerinde odaklanmıyoruz; sizin dünyanızı düşünüyoruz. Sizin dilinizde düşünüyoruz ve anlamaya çalışıyoruz. Problemlerinize doğrudan yaklaşıyoruz ve detaylandırarak zorluklarınıza göz atmak ve başarılı olduğunuz zaman yanınızda olmak istiyoruz.

Bürkert’in uygulama segmentasyonu düşüncelerimizi merkezcilikten uzaklaştırmamızı, sizin dünyanıza girmemizi ve sadece sizin ne yaptığınızı değil, aynı zamanda neden yaptığınızı anlamamızı mümkün kılmaktadır. Bu yolla, daha önce mevcut olmayan yeni ve şaşırtıcı fikirler geliştirebiliriz.  

Bürkert’de, segmentlerimiz sizin dünyanızdır. Su, Gaz, Hijyen ve Mikro. Bu segmentlerden her biri, uygulamalar dünyasında partnerlerimize farklı çözümler sunmamız için teknoloji yelpazesini kombine etmektedir.  

Sizin dünyanızın bazı örneklerine yakından göz atalım:

Suda, kendi elementimiz içerisindeyiz

Su, geleceğin altınıdır. Başka hiçbir ham madde, yaşam için benzer derecede bir öneme sahip değildir. Burada deneyim ve verimlilik fark yaratmaktadır. Bu nedenle Bürkert’te su kimyasının ve su hazırlamanın tüm konularında kazanılan uzun yıllara dayalı bilgi ve beceri, güvenli, verimli ve orijinal çözümlerde bir araya toplanmaktadır.

Daha fazla bilgi için

Sadece kuru kuruya bir övünme değil!

Gazların hassas ve tekrarlanabilir bir şekilde kontrol edilmesi, ayarlanması veya karıştırılması gereken her yerde, müşterilerimiz bizim uzmanlığımıza güvenirler. Çünkü biz onların dilinden konuşuyoruz.

Daha fazla bilgi için

Hijyene karşı aşırı bir düşkünlüğümüz var

Hijyenik ve klinik alandaki sağlıkla ilgili süreçlerde ödün vermiyoruz. Saflığın ve temizliğin sıkı bir şekilde denetlendiği yerlerde, çözümlerimiz maksimum güvenlik ve basit bir doğrulama sağlamaktadır. Ancak bu segmentte de talepler asla yerinde durmamaktadır. Buradaki segment yaklaşımımız, yeni çözümlerin kısa zamanda sağlam temeller üzerinde durmasına yardımcı olmaktadır.

Daha fazla bilgi için

Mikro litreleri saymak mı?

Çok küçük şeyler halinde bile gerçek büyüklükleri kanıtlamaktayız. Bu sayede, en küçük mekanda maksimum hassasiyeti minimum çabayla birleştiren Mikro segmentimizde bireysel sistem çözümleri geliştirmekteyiz. Yani her bir damlanın sayıldığı her yerde.

Daha fazla bilgi için

Karşılaştırma listem