Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder

Kontrol Kimyası

Bürkert, Bitterfeld'deki membran filtrelere yönelik yeni üretim tesisi için kontrol kabinleri ile kimya endüstrisinde tanınmış bir müşteri tedarik ediyor. Bir planlama firması ile yakın işbirliğinde, farklı sürümlerdeki kontrol kabinlerini ve iç ve dış mekan patlamaya karşı korumalı alanlar için dönüşüm aşamalarını içeren bir konsept geliştirilmiştir. Sahadaki aktüatörlerin kontrolü için pnömatik sinyallere ek olarak, kontrol kabinleri ayrıca sensörler ve diğer saha cihazlarından gelen tüm kendinden emniyetli analog ve ikili sinyalleri işler.

Perfect, safe and ingenious solutions for a demanding world

Perfect, safe and ingenious solutions for a demanding world

Bürkert Tip 8650 AirLINE Ex vana adaları burada kullanılmaktadır. SIMATIC ET 200iSP sistemine tamamen entegre edilmiş kendinden emniyetli pnömatik valfler, patlama korumalı alanlarda eşsiz esneklik sağlar. Pnömatik ve elektrikli HotSwap sistemi, çalışma sırasında valflerin değiştirilmesini mümkün kılar. Bu tesisin kullanılabilirliğinin arttırılması ve üretimin durma sürelerinin en aza indirilmesi için esastır.

Hart Logo
EX

Tip 8650

AirLINE Ex - patlama tehlikesi bulunan bölgelerde kullanım için elektropnömatik otomasyon sistemi

Tip 8650
  • Patlama tehlikesi bulunan bölgelerde kullanım için tasarlanmıştır (Bölge 1/21)
  • Siemens ile işbirliği içinde geliştirilmiştir
  • PROFIBUS® DP-is üzerinden elektriksel kontrol, Siemens SIMATIC ET 200 iSP™ modülleri üzerinden elektriksel I/O fonksiyonları
  • NEW REV.2, aşağıdakiler gibi yeni entegre edilebilir işlevlere imkan tanır. Basınç sensörü veya basınç anahtarı

İlgileniyor musunuz - lütfen Satış Ekibimizle iletişim kurun.