Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder

Tehlikeli Prosesler için Kabinler

Bayer Schering Pharma AG, genellikle farmasötik ürünlerin üretiminde oldukça uçucu ve yanıcı maddeler kullanır. Bu tür uygulamalar için alanlar, Avrupa ATEX Yönergeleri tarafından bölge olarak tanımlanır ve patlamaya karşı korumalı ekipman içerir.

Complete decentral control unit from Bürkert at Bayer Schering Pharma AG

Complete decentral control unit from Bürkert at Bayer Schering Pharma AG

Merkezi çalışma prensibinde olmayan kontrol ünitelerini seçerken Bayer Schering Pharma AG, Bürkert'ten bir sistem çözümü kullanmaya karar verdi. ATEX sertifikalı kontrol kabinleri, elektrik ve pnömatik kontrol fonksiyonlarını tek bir ünitede birleştirir ve sadece bir sertifika gerektirir. Bu, iç güvenlik, uyumluluk hususları, bağlantı şemaları ve sıcaklık artış ölçümleri vb. için gerekli kanıtları ortadan kaldırarak kullanıcı dokümantasyonunu basitleştirir. Münferit istasyonların konfigürasyonları ve modülleri ve ayrıca bireysel kanalların parametreleri PCS 7 proses kontrol sisteminde saklanır. Kontrol kabinleri, kendinden güvenli versiyonda (RS485-IS) bağlantı başına 31 cihaza ve 1,5 MBaud maksimum baud hızına kadar izin veren Profibus DP tarafından kontrol sistemine bağlanır.

Tip 8650

AirLINE Ex - patlama tehlikesi bulunan bölgelerde kullanım için elektropnömatik otomasyon sistemi

Tip 8650
  • Patlama tehlikesi bulunan bölgelerde kullanım için tasarlanmıştır (Bölge 1/21)
  • Siemens ile işbirliği içinde geliştirilmiştir
  • PROFIBUS® DP-is üzerinden elektriksel kontrol, Siemens SIMATIC ET 200 iSP™ modülleri üzerinden elektriksel I/O fonksiyonları
  • NEW REV.2, aşağıdakiler gibi yeni entegre edilebilir işlevlere imkan tanır. Basınç sensörü veya basınç anahtarı

İlgileniyor musunuz - Lütfen Satış Ekibimizle iletişime geçin.