Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder

Diğer Referanslar

Kontrol kabinlerindeki entegre kütlesel akış kontrol cihazları, kaplama teknolojisini toz ve neme karşı korur.

Integrated mass flow controller in control cabinets protect coating technology against dust and moisture

Integrated mass flow controller in control cabinets protect coating technology against dust and moisture

Alternatif Yakıtlar için Kabin Çözümleri

Bürkert, alternatif yakıtlar için de kontrol kabini çözümleri sunmaktadır. Bitkisel yağ bu uygulamada dizel yakıta alternatif olarak kullanılabilmekte, bir aracın soğuk çalıştırılması her zaman dizel gerektirmekte ve bitkisel yağa geçiş alternatif yakıt için minimum bir sıcaklık gerektirmektedir. Yağın dizel deposuna girmesini önlemek her zaman önemlidir.

Gıda Prosesinde Kabin Çözümleri

Gıda proseslerinde, ürünlerin tazeliğini ve kalitesini korumak için birçok farklı gaz kullanılmaktadır. Bu sektörde de fonksiyonel ve enerji açısından verimli çözümler üretmek için partnerlerimizin fikirleri uygulanmakta, program ve arayüzler, son kullanıcıya proses güvenilirliğini sağlamak için sürekli optimize edilmektedir.

Endüstriyel Proseslerin Soğutulması için Kabin Çözümleri

Endüstriyel proseslerin soğutulması, döküm endüstrisinde de olduğu gibi valf, sensör ve kontrol teknolojisi açısından gereksinimlere göre uyarlanmış modüler çözümler gerektirir. Burada önemli marjinal koşullar akışkanın sıcaklığı ve basıncıdır ve her şeyden önce su kalitesidir. Partnerlerimiz, uzun yıllara dayanan deneyimimiz, geniş ürün gamımız, kendini ispatlamış Bürkert kalitesi ile her zaman en iyi çözümü tek bir kaynaktan sağlayabilmektedir.