Link'i e-posta ile paylaş
Gerekli tüm alanlar doldurulmadı
e-posta gönder
Bürkert - Yakınınızda
Ofis /1
  • Ana Ofis
  • Merkez
  • Systemhaus
  • Distribütör
  • Ofis
  • Üretim Merkezi
  • Lojistik merkez
bürkert
 

Bürkert Sanal Fuar

Bürkert, ticaret fuarı ziyaret etmenin hem finansal bakımdan hem de zaman açısından artık son derece zor olduğunu bilir. Tamamen 3 boyutlu sanal fuarımız, masanızdan ayrılmadan en son ürünlerimize yönelik sanal bir tur yapmanızı sağlayarak hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Yazdır

Masanızdan Bürkert sanal fuarını ziyaret edin

Seçilmiş ticaret fuarı etkinliklerini desteklemeye devam ederken bir fuar merkezinin sınırlarının ötesinde daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşan, alternatif bir deneyim sunmak istedik. Bunun sonucunda müşterilerin katılması için hiç maliyet, seyahat veya çaba gerektirmeyen, zaman tasarrufu sağlayan bir çözüm geliştirdik.

Ürün ve hizmetlerimiz için sanal tur

Teknoloji bakımından gelişmiş, ileri düşünceli bir organizasyon olarak Bürkert her zaman yenilik yapma yolları aramaktadır. Bunun sonucunda düzenli olarak önce yeni ürünlerin geliştirilmesinin yanı sıra bu ilerlemeleri sunum şeklimiz de genişletmektedir.

Bu nedenle Bürkert, en son ürünlerimiz için sanal bir tur sunan dijital bir ticaret standı oluşturdu. Gerçekçi, 3 boyutlu fuar standı, dört ana ürün alanımızı ele alan sekiz bölüme ayrılmıştır – su, gaz, hijyen ve mikro – bunun yanı sıra yeni ürünler, e-mağazamız, FLOWave akış ölçer ve sistemler yer almaktadır.

Bu standın sekiz bölümünden birine tıklandığında, ilgili ürünleri içeren bir tablo görüntülenir. Ürün üzerine tıklayıp ürün özelliklerinin açıklamasını ve ilgili veri formunu görüntülemenin yanı sıra sunum videoları izleyebilir ve ürün broşürleri indirebilirsiniz.

Buna ek olarak başvurunuz ve ürün gereksinimleri ile ilgili irtibata geçmek için satış ekibimize e-posta aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca tam Bürkert Select kataloğunun en son versiyonu, ürün yelpazemizin tamamını incelemek için doğrudan fuardan indirilebilir.

Bürkert sanal fuarı hakkında daha fazla bilgi almak veya ürünlerimiz ya da hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı olarak görüşmek için lütfen bugün Bürkert satış ekibi ile irtibata geçin.

Satış Departmanı İletişim

Bürkert Türkiye
Bürkert Akışkan Kontrol Sistemleri Ticaret A.Ş.

Adres      : Halkapınar Mahallesi 1082 Sokak No:5-S 35170 TR-Konak – İzmir
Telefon    : (+90 232) 459 53 95 - Yurtiçi (0 232) 459 53 95
Faks        : (+90 232) 459 76 94 - Yurtiçi (0 232) 459 76 94

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta  : infoturkey@burkert.com

Bize Ulaşın...

Karşılaştırma listem