Bürkert - Close to you
Ofis /1
  • Ana ofis
   Burkert Contromatic
   Akiskan Kontrol Sistemleri Ticaret A.S.
   1203/8 Sok. No2-E
   TR-Yenisehir, Izmir
   Telefon Int. (+90 232)459 53 95, Nat. (0232)459 53 95
   Fax Int. (+90 232)459 76 94, Nat. (0232)459 76 94
   E-posta vasbghexrl@ohexreg.pbz
 • Ana ofis
 • Merkez
 • Systemhaus
 • Distribütör
 • Ofis
 • Üretim Merkezi
 • Logistic center
bürkert
We make ideas flow.
We make ideas flow.

.mikro

Her damlanın sayıldığı yerde Mikro’nun minyatür dünyasına adım atın.

 

Bürkert’in  segmentleri sizin uygulamalarınızdır; Su, Gaz, Hijyen ve Mikro. Bu segmentlerden her biri müşterilerimize özel uygulamalar için farklı çözümler sunmak üzere bir dizi teknolojiyi kombine eder. Bu bizim odak noktamızdır.

Mikronun; her damlanın dikkate alındığı minyatürleştirilmiş dünyasına adım atın. En küçük hacimlerdeki sıvılar üzerindeki işlemlerin dahi rahatlatıcı biçimde basitleştirildiği bir dünya. Mikro ürünlerimiz ve sistemlerimiz kan analizörlerinden diyaliz ekipmanlarına, mürekkep püskürtmeli yazıcılara ve otomatik alkolsüz satış sistemlerine kadar geniş bir aralıkta yer alır. Böyle küçük bir hacme bu derece akıl yerleştirmek büyük bir başarıdır.

Mikro Anahtar Uygulamalar

Key Application

Laboratuvar Ortamında Tanı Cihazları

Üretim kapasitesinin ve güvenilirliğin anahtar unsurlar olduğu klinik tanı cihazlarında, Bürkert kafaca rahatlık, hız temin eder. Kan, serum ve üre analizi numune ve reaktif işleminde, çalkalanmasında ve atık arıtımında uzmanlığa ihtiyaç duyar. Güvenilir ürünler sizin için anahtar unsurlardır ve bu nedenle bunları sunmak bizim önceliğimizdir.  

Daha fazla bilgi için
Key Application

Moleküler Tanı Sistemleri /Gen Tanı Sistemleri

Moleküler tanı sistemleri ve gen sıralaması gibi günümüzün ileri yaşam bilimi araştırmalarının gelecekte standart tanı metotları olacağı kesindir. Bürkert geleceği ele geçirmenizde size yardımcı olmaya hazırdır.

Daha fazla bilgi için
Key Application

Doku Tanı Sistemleri

Hızlı ve doğru sonuçların tüm farklılığı yarattığı doku tanı sistemleri. Tanı sistemlerinin hasta açısından yaşam değiştirici niteliktedir. B nedenle hassasiyet bu proseste en yüksek önceliğe sahiptir. Ön-dilimlemeden numune analizine kadar, doku örneklerinizin hazırlanmasında sizi destekliyoruz.

Daha fazla bilgi için
Key Application

Diyaliz Tedavisi

Konu kana geldiğinde her damla hesaba katılır. Diyaliz tedavisinde hassasiyet ve güvenilirlik anahtar unsurlardır. Kanı tekrar güvenle hastanın kan damarlarına geri vermek için en yüksek seviyede hijyene ve sterilliğe ihtiyaç duyulur. En önemli sıvı ortamınız üzerinde hassas ve güvenli işlem için bize güvenebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için
Key Application

Diş Tedavi Merkezi

Bir diş hekimini ziyaret sonsuza kadar geciktirilemez ; fakat Bürkert sizin diş hekiminizin koltuğundaki son teknoloji ürünü yenilikler ile çok daha acısız tedavi sunabilir.

Daha fazla bilgi için

Dijital Mürekkep Püskürtmeli Yazdırma

Tüm endüstride, endüstriyel mürekkep püskürtmeden, optik disk üretiminden, yağ veya yapışkan dozlamadan, araç yıkama istasyonlarından ticari cihazlara kadar düşük hacimli sıvı işlemlerine giderek talep artmaktadır. Anahtar bir unsur daha güçlü ve daha fazla konsantrasyona sahip kimyasallara doğru eğilimdir.

Daha fazla bilgi için
Key Application

Otomatik İçecek Satış Sistemleri

İnce tatlara değer biçersiniz ve favori içeceğiniz geldiği zaman hiçbir istisna kabul etmezsiniz. Tercihen Latté Macchiato’uzu  karamel ile birlikte alırsınız  ve hiç kimse favori içeceğinizi sizin gibi karıştıramaz. Problem değil! Bürkert vanaları ve sistemleri kahve makinelerinin hayati parçalarıdır ve  mükemmel bir tat için hassas miktarlarda tatları ve şurupları birlikte karıştırmanızı mümkün kılar.  

Daha fazla bilgi için