Bürkert - Close to you
Ofis /1
  • Ana ofis
   Burkert Contromatic
   Akiskan Kontrol Sistemleri Ticaret A.S.
   1203/8 Sok. No2-E
   TR-Yenisehir, Izmir
   Telefon Int. (+90 232)459 53 95, Nat. (0232)459 53 95
   Fax Int. (+90 232)459 76 94, Nat. (0232)459 76 94
   E-posta vasbghexrl@ohexreg.pbz
 • Ana ofis
 • Merkez
 • Systemhaus
 • Distribütör
 • Ofis
 • Üretim Merkezi
 • Logistic center
bürkert
We make ideas flow.
We make ideas flow.

Mikro litreleri saymak mı?

Çok küçük şeyler halinde bile gerçek büyüklükleri kanıtlamaktayız. Bu sayede, en küçük mekanda maksimum hassasiyeti minimum çabayla birleştiren Mikro segmentimizde bireysel sistem çözümleri geliştirmekteyiz. Yani her bir damlanın sayıldığı her yerde.

Mikro segmentindeki çözümlerimiz.

Klinik teşhiste, DNA sentezinde, tıp tekniğinde, analiz cihazlarında, yüksek verimli laboratuvar otomasyonunda ya da endüstriyel mürekkep püskürtmeli baskı işlerinde; çok küçük sıvı miktarlarının yüksek hassasiyet gerektirdiği her yerde, Bürkert sistem çözümleri kalitelerini göstermektedir. Mikro akışkanlar bizim dünyamızın bir parçasıdır. Agresif solventler, reaktifler veya nötr akışkanlardan hangisiyle çalışırsanız çalışın, fark etmez - bize güvenebilirsiniz.

Neden segmentler halinde organize oluyoruz.

Sektörler yerine Water, Gas, Hygienic ve Micro gibi segmentlerimizde düşünme ve çalışma, ilk bakışta alışılmadık görünmektedir. Fakat bu yöntem, bütünüyle sizin dünyanıza dalma olanağı sağlamakta ve sizlere sektör standardının ötesinde, şaşırtıcı derecede yeni ve bireysel çözümlere ulaşma fırsatını sunmaktadır.

Bu organizasyonun bizim için iki basit nedeni bulunmaktadır:

Birinci neden sizlersiniz. Çünkü segmentler her bir müşterinin uygulama dünyasına mümkün olduğunca basit ve mantıklı bir bağlantı oluşturmaktadır. Öte yandan bu yakınlık, onları anlamak için bir ön koşuldur. Ve sadece onların “ne yaptıklarını” anlamak için değil, aksine daha da önemlisi “neden yaptıklarını” anlamak için. Ancak bu cevaplar temelinde gerçekten kişiselleştirilmiş bir fikir ortaya çıkabilir.

İkinci neden, Bürkert bünyesindeki sorumlu müşteri ekibidir. Çünkü segmentler halinde düşünmek ve çalışmak, sizin için tutarlı bir şekilde sektörler arası teknoloji ve bilgi transferini garanti eder. Öte yandan bu farklı deneyimlerin ve uzmanlıkların bir ekip içerisinde birleştirilmesi, sadece sektöre özgü olanların değil, aynı zamanda şaşırtıcı fikirlerin de geliştirilmesi için bir ön koşuldur. Hem de başkalarından daha hızlı ve özgün bir şekilde.

Mikro segmentinden referanslar:

Key Application

Laboratuvar Ortamında Tanı Cihazları

Üretim kapasitesinin ve güvenilirliğin anahtar unsurlar olduğu klinik tanı cihazlarında, Bürkert kafaca rahatlık, hız temin eder. Kan, serum ve üre analizi numune ve reaktif işleminde, çalkalanmasında ve atık arıtımında uzmanlığa ihtiyaç duyar. Güvenilir ürünler sizin için anahtar unsurlardır ve bu nedenle bunları sunmak bizim önceliğimizdir.  

Daha fazla bilgi için
Key Application

Moleküler Tanı Sistemleri /Gen Tanı Sistemleri

Moleküler tanı sistemleri ve gen sıralaması gibi günümüzün ileri yaşam bilimi araştırmalarının gelecekte standart tanı metotları olacağı kesindir. Bürkert geleceği ele geçirmenizde size yardımcı olmaya hazırdır.

Daha fazla bilgi için
Key Application

Doku Tanı Sistemleri

Hızlı ve doğru sonuçların tüm farklılığı yarattığı doku tanı sistemleri. Tanı sistemlerinin hasta açısından yaşam değiştirici niteliktedir. B nedenle hassasiyet bu proseste en yüksek önceliğe sahiptir. Ön-dilimlemeden numune analizine kadar, doku örneklerinizin hazırlanmasında sizi destekliyoruz.

Daha fazla bilgi için
Key Application

Diyaliz Tedavisi

Konu kana geldiğinde her damla hesaba katılır. Diyaliz tedavisinde hassasiyet ve güvenilirlik anahtar unsurlardır. Kanı tekrar güvenle hastanın kan damarlarına geri vermek için en yüksek seviyede hijyene ve sterilliğe ihtiyaç duyulur. En önemli sıvı ortamınız üzerinde hassas ve güvenli işlem için bize güvenebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için
Key Application

Diş Tedavi Merkezi

Bir diş hekimini ziyaret sonsuza kadar geciktirilemez ; fakat Bürkert sizin diş hekiminizin koltuğundaki son teknoloji ürünü yenilikler ile çok daha acısız tedavi sunabilir.

Daha fazla bilgi için

Dijital Mürekkep Püskürtmeli Yazdırma

Tüm endüstride, endüstriyel mürekkep püskürtmeden, optik disk üretiminden, yağ veya yapışkan dozlamadan, araç yıkama istasyonlarından ticari cihazlara kadar düşük hacimli sıvı işlemlerine giderek talep artmaktadır. Anahtar bir unsur daha güçlü ve daha fazla konsantrasyona sahip kimyasallara doğru eğilimdir.

Daha fazla bilgi için
Key Application

Otomatik İçecek Satış Sistemleri

İnce tatlara değer biçersiniz ve favori içeceğiniz geldiği zaman hiçbir istisna kabul etmezsiniz. Tercihen Latté Macchiato’uzu  karamel ile birlikte alırsınız  ve hiç kimse favori içeceğinizi sizin gibi karıştıramaz. Problem değil! Bürkert vanaları ve sistemleri kahve makinelerinin hayati parçalarıdır ve  mükemmel bir tat için hassas miktarlarda tatları ve şurupları birlikte karıştırmanızı mümkün kılar.  

Daha fazla bilgi için