Bürkert - Close to you
Ofis /1
  • Ana ofis
   Burkert Contromatic
   Akiskan Kontrol Sistemleri Ticaret A.S.
   1203/8 Sok. No2-E
   TR-Yenisehir, Izmir
   Telefon Int. (+90 232)459 53 95, Nat. (0232)459 53 95
   Fax Int. (+90 232)459 76 94, Nat. (0232)459 76 94
   E-posta vasbghexrl@ohexreg.pbz
 • Ana ofis
 • Merkez
 • Systemhaus
 • Distribütör
 • Ofis
 • Üretim Merkezi
 • Logistic center
bürkert
We make ideas flow.
We make ideas flow.

Hijyene karşı aşırı bir düşkünlüğümüz var

Hijyenik ve klinik alandaki sağlıkla ilgili süreçlerde ödün vermiyoruz. Saflığın ve temizliğin sıkı bir şekilde denetlendiği yerlerde, çözümlerimiz maksimum güvenlik ve basit bir doğrulama sağlamaktadır. Ancak bu segmentte de talepler asla yerinde durmamaktadır. Buradaki segment yaklaşımımız, yeni çözümlerin kısa zamanda sağlam temeller üzerinde durmasına yardımcı olmaktadır.

Hijyenik segmentindeki çözümlerimiz.

İlaç ve kozmetik endüstrisinde, gıda ve içecek üretiminde ya da biracılık ve mandıracılık alanında; elbette tek tek her bir endüstrinin spesifik hijyenik taleplerini biliyoruz. Ancak bizim müşterilerimiz, doğrudan hijyenik segmentinde deneyim ve bilgi transferinin birleşiminden faydalanmaktadırlar. Çünkü biz sektörler arası yaklaşımımız sayesinde, aynı zamanda hem güvenli hem de orijinal ve hızlı uygulanabilen çözümler geliştirmekteyiz. Uygulamada en yüksek verimlilik için mümkün olan en az çaba anlamına gelecek şekilde proses süreçlerinin optimize edilmesi söz konusu olduğunda, özel bir hassasiyet de hijyen standartlarımız arasında yer almaktadır.

Neden segmentler halinde organize oluyoruz.

Sektörler yerine Water, Gas, Hygienic ve Micro gibi segmentlerimizde düşünme ve çalışma, ilk bakışta alışılmadık görünmektedir. Fakat bu yöntem, bütünüyle sizin dünyanıza dalma olanağı sağlamakta ve sizlere sektör standardının ötesinde, şaşırtıcı derecede yeni ve bireysel çözümlere ulaşma fırsatını sunmaktadır.

Bu organizasyonun bizim için iki basit nedeni bulunmaktadır:

Birinci neden sizlersiniz. Çünkü segmentler her bir müşterinin uygulama dünyasına mümkün olduğunca basit ve mantıklı bir bağlantı oluşturmaktadır. Öte yandan bu yakınlık, onları anlamak için bir ön koşuldur. Ve sadece onların “ne yaptıklarını” anlamak için değil, aksine daha da önemlisi “neden yaptıklarını” anlamak için. Ancak bu cevaplar temelinde gerçekten kişiselleştirilmiş bir fikir ortaya çıkabilir.

İkinci neden, Bürkert bünyesindeki sorumlu müşteri ekibidir. Çünkü segmentler halinde düşünmek ve çalışmak, sizin için tutarlı bir şekilde sektörler arası teknoloji ve bilgi transferini garanti eder. Öte yandan bu farklı deneyimlerin ve uzmanlıkların bir ekip içerisinde birleştirilmesi, sadece sektöre özgü olanların değil, aynı zamanda şaşırtıcı fikirlerin de geliştirilmesi için bir ön koşuldur. Hem de başkalarından daha hızlı ve özgün bir şekilde.

Hijyenik segmentinden referanslar:

Application-Clean-In-Place-and-Sterilise-in-Place

Yerinde Temizlik ve Yerinde Sterilizasyon

Günümüzün tüketici pazarlarında güvenlik ve güven ön koşuldur. Bir şirketin Marka öz varlığının mükemmel temizliğe ve sterilizasyona  dayandığı yerlerde, bu şirket kendi sofistike pazarlama kampanyasını yapabilir.  Temiz ve steril borular, kaplar, vanalar ve proses ekipmanlarının; prosesin her parçasının daha sonraki proses çalışmalarına uygun olmasını sağlayacak şekilde tamamen otomatik olması ve sökme işlemine ihtiyaç duymaması gerekir.

Daha fazla bilgi için
Clean Utilities Production and Distribution

Temiz servis maddelerinin üretimi ve dağıtımı

Saf su, ultra-saf su ve enjeksiyon için steril su (WFI) hijyenik proseslerde bazı çok yaygın ve en kritik unsurlardan bazılarıdır. Bu nedenle su kalitesi hijyenik bitmiş ürünün başarısı için çok önemlidir

Daha fazla bilgi için
Key Application

Sterilizatör ve Otoklav Kontrolü

Enfeksiyona karşı koruma; içinde sterilizasyonun ve güvenilirliğin hayati öneme sahip olduğu süratle büyüyen bir endüstridir. Bizim çalışkan vana ve sensor elemanlarımız tüm dünyada  hastanelerde, laboratuvarlarda, gıda tesislerinde ve bira fabirikalarında mevcut buhar sterilizatörlerinde otoklavlarda  bulunabilir.

Daha fazla bilgi için
Application Steam Control Heat Transfer

Buhar Kontrolü ve Isı Transferi

Pastorizatör kontrolünden suyun basitçe işlenmesine, konserve gıdaların otoklavdan geçirilmesine, boruların ve kapların sterilizasyonuna kadar, deneyimimiz ısı transferinin kontrolü üzerinedir. Kontrol çözümlerimiz kolay kullanım, hızlı reaksiyon süreleri ve her tür ısı transferi uygulamaları için azaltılmış bir kaplama alanı sunar.

Daha fazla bilgi için

Doldurma, Karıştırma ve Harmanlama

Üretim hatlarınız doldurma hatlarınızın hızına dayanır. İster günde 200 varil veya saatte 20.000 ambalaj doldurun, eşsiz çözümlerimiz hedeflerinizi aşmanızda size yardımcı olur. Ambalajları, kartonları, torbaları veya fıçıları doldurmanız fark etmeksizin, düşük işletme maliyetlerinde yüksek hacimde üretim için çözümün bir parçasıyız. Hedefiniz ister yeni bir makine için maliyete yönelik yenilik olsun veya tüm meyvelerin bir yoğurt kabına dozlanması olsun veya doldurma bölümünüzdeki üretimi artırmak olsun, size yardım etmek için buradayız.

Daha fazla bilgi için
Key Application

Filtreleme, Ayırma ve Kromotografi

Tanımlanabilir ve özel aktif ilaç unsurlarının filtrelenmesi ve ayırılması, sizin değerli tesis alanından tasarruf sağlamak ve çalışmayan bacaklarla ve çapraz kirlenmeyle başınızı ağrıtmamak için limitsiz modülerliğimize ihtiyaç duyar.

Daha fazla bilgi için
Application Fermentation

Fermantasyon

Fermantasyon prosesi için içeriklerin hazırlanmasında önemli zaman ve para yatırımı zaten yapılmış olur. 

 

Daha fazla bilgi için