Bürkert - Close to you
Ofis /1
  • Ana ofis
   Burkert Contromatic
   Akiskan Kontrol Sistemleri Ticaret A.S.
   1203/8 Sok. No2-E
   TR-Yenisehir, Izmir
   Telefon Int. (+90 232)459 53 95, Nat. (0232)459 53 95
   Fax Int. (+90 232)459 76 94, Nat. (0232)459 76 94
   E-posta vasbghexrl@ohexreg.pbz
 • Ana ofis
 • Merkez
 • Systemhaus
 • Distribütör
 • Ofis
 • Üretim Merkezi
 • Logistic center
bürkert
We make ideas flow.
We make ideas flow.

.hijyen

Yüksek standartların ve temizliğin bulunduğu, kolay doğrulamanın olduğu yerde hijyenik proseslerin katkısız dünyasına adım atın.

Bürkert’in  segmentleri sizin uygulamalarınızdır; Su, Gaz, Hijyen ve Mikro. Bu segmentlerden her biri müşterilerimize özel uygulamalar için farklı çözümler sunmak üzere bir dizi teknolojiyi kombine eder. Bu bizim odak noktamızdır.

İçinde temizliğin, kolay doğrulamanın ve çok yüksek standartların günlük rutin uygulamalar olduğu Hijyenin saf dünyasına adım atın. Güvenilir Hijyenik çözümlerdeki deneyimimiz; ilaç üretiminden temizlik maddelerine ve buhar kontrollü pastorizasyona kadar çok farklı gereksinimleri karşılar. Saf, temiz ve sürekli. Yaptığımız iş sizin güvenliğinizi temin etmektir.

EHEDG Logo 2017

Hijyenik Anahtar Uygulamalar:

Application-Clean-In-Place-and-Sterilise-in-Place

Yerinde Temizlik ve Yerinde Sterilizasyon

Günümüzün tüketici pazarlarında güvenlik ve güven ön koşuldur. Bir şirketin Marka öz varlığının mükemmel temizliğe ve sterilizasyona  dayandığı yerlerde, bu şirket kendi sofistike pazarlama kampanyasını yapabilir.  Temiz ve steril borular, kaplar, vanalar ve proses ekipmanlarının; prosesin her parçasının daha sonraki proses çalışmalarına uygun olmasını sağlayacak şekilde tamamen otomatik olması ve sökme işlemine ihtiyaç duymaması gerekir.

Daha fazla bilgi için
Clean Utilities Production and Distribution

Temiz servis maddelerinin üretimi ve dağıtımı

Saf su, ultra-saf su ve enjeksiyon için steril su (WFI) hijyenik proseslerde bazı çok yaygın ve en kritik unsurlardan bazılarıdır. Bu nedenle su kalitesi hijyenik bitmiş ürünün başarısı için çok önemlidir

Daha fazla bilgi için
Key Application

Sterilizatör ve Otoklav Kontrolü

Enfeksiyona karşı koruma; içinde sterilizasyonun ve güvenilirliğin hayati öneme sahip olduğu süratle büyüyen bir endüstridir. Bizim çalışkan vana ve sensor elemanlarımız tüm dünyada  hastanelerde, laboratuvarlarda, gıda tesislerinde ve bira fabirikalarında mevcut buhar sterilizatörlerinde otoklavlarda  bulunabilir.

Daha fazla bilgi için
Application Steam Control Heat Transfer

Buhar Kontrolü ve Isı Transferi

Pastorizatör kontrolünden suyun basitçe işlenmesine, konserve gıdaların otoklavdan geçirilmesine, boruların ve kapların sterilizasyonuna kadar, deneyimimiz ısı transferinin kontrolü üzerinedir. Kontrol çözümlerimiz kolay kullanım, hızlı reaksiyon süreleri ve her tür ısı transferi uygulamaları için azaltılmış bir kaplama alanı sunar.

Daha fazla bilgi için

Doldurma, Karıştırma ve Harmanlama

Üretim hatlarınız doldurma hatlarınızın hızına dayanır. İster günde 200 varil veya saatte 20.000 ambalaj doldurun, eşsiz çözümlerimiz hedeflerinizi aşmanızda size yardımcı olur. Ambalajları, kartonları, torbaları veya fıçıları doldurmanız fark etmeksizin, düşük işletme maliyetlerinde yüksek hacimde üretim için çözümün bir parçasıyız. Hedefiniz ister yeni bir makine için maliyete yönelik yenilik olsun veya tüm meyvelerin bir yoğurt kabına dozlanması olsun veya doldurma bölümünüzdeki üretimi artırmak olsun, size yardım etmek için buradayız.

Daha fazla bilgi için
Key Application

Filtreleme, Ayırma ve Kromotografi

Tanımlanabilir ve özel aktif ilaç unsurlarının filtrelenmesi ve ayırılması, sizin değerli tesis alanından tasarruf sağlamak ve çalışmayan bacaklarla ve çapraz kirlenmeyle başınızı ağrıtmamak için limitsiz modülerliğimize ihtiyaç duyar.

Daha fazla bilgi için
Application Fermentation

Fermantasyon

Fermantasyon prosesi için içeriklerin hazırlanmasında önemli zaman ve para yatırımı zaten yapılmış olur. 

 

Daha fazla bilgi için