Bürkert - Close to you
Ofis /1
  • Ana ofis
   Burkert Contromatic
   Akiskan Kontrol Sistemleri Ticaret A.S.
   1203/8 Sok. No2-E
   TR-Yenisehir, Izmir
   Telefon Int. (+90 232)459 53 95, Nat. (0232)459 53 95
   Fax Int. (+90 232)459 76 94, Nat. (0232)459 76 94
   E-posta vasbghexrl@ohexreg.pbz
 • Ana ofis
 • Merkez
 • Systemhaus
 • Distribütör
 • Ofis
 • Üretim Merkezi
 • Logistic center
bürkert
We make ideas flow.
We make ideas flow.

.gaz

Hassas kontrolün ve yenilenebilirliğin olduğu yerde gazın saf dünyasına adım atın.

Bürkert’in segmentleri sizin uygulamalarınızdır; Su, Gaz, Hijyen ve Mikro. Bu segmentlerimizden her biri partnerlerimize özel uygulamalarda farklı çözümler sunmak için bir dizi teknolojiyi entegre eder. Bu bizim odak noktamızdır.

 

 

Hassas kontrolün ve tekrarlanabilirliğin beklenen bir işlem olduğu gazların rafine dünyasına adım atın. Kapsamlı gaz portföyümüz geniş bir endüstriyel uygulama aralığına sahiptir. Basit solunum cihazlarından otomatik kaynak makinelerine ve türbin kanadı kaplamalarına kadar. Bunların tümü gazların gücü sayesinde mümkün olur.

Gas Key Applications:

Application Flame and Plasma

Alev ve Plazma

Alevler ve plazmalar; birçok farklı malzemenin şekillerini ve mühendislik özelliklerini değiştirmek için ergitme, şekillendirme, soy gaz kaynağında,ve sert lehimlemede kullanılır. İnce tıbbi boruları şekillendiren makinelerden dokuz inçlik çeliği kesen ağır ekipmanlara kadar, karlı sonuçlar üretmesi için ilk tasarım  safhanızdan itibaren uygulanabilecek teknolojilerin sınıflandırmasını yaptık. 

Daha fazla bilgi için
Application-Atmosphere-Control

Atmosfer Kontrolü

Isıl işlemede, ergitmede, nitrürlemede ve karbürlemede, üretim hacmi ve güvenilirlik anahtar faktörlerdir.  Yalın, zamanında operasyonlar proses güvenliğine, alt-sistem geri-beslemesine ve esnekliğe ihtiyaç duyar.  

 

Daha fazla bilgi için
Application Gas Blending

Gaz Karıştırma

Gaz Karıştırma gaz segmentinde çok önemli bir uygulamadır. Bu teknoloji; ısıl işlemden ilaçlara ve analitiklere kadar birçok endüstride anahtar rol oynar. Bileşenlerimiz ve sistemlerimiz brülörlerde, suni solunum cihazları gibi tıbbi ekipmanlarda, ambalajlama proseslerinde ve diğer birçok ekipmanda mevcuttur. Tüm bu uygulamalarda hassasiyet ve kontrol en üst düzeydedir. Uluslararası müşterilerle el-ele çalışarak dünyadaki en gelişmiş gaz harmanlama ekipmanlarından bazılarını geliştirdik.

Daha fazla bilgi için
Application Nitriding Nitrocarbonising

Nitrürleme ve Nitro-karbonizasyon (Nitro-karbürleme)

Kaliteyi iyileştirmek için, malzeme yüzeyleri; doğru sertliği, iletkenliği, aşınma davranışını, sürtünmeyi veya estetiği gösterecek şekilde değiştirilebilir. Mobil telefonlar, uçaklar, camlar, ekranlar ve içecek şişeleri ve araçlar için parçalar PA-CVD’den ve  ısıl püskürtmeden PVD’ye ve toz kaplamaya kadar geniş bir aralıktaki teknoloji ile değiştirilebilir. Bu sistemler için, Bürkert; geniş bir aralıktaki gazlarla ve vakumla uğraşan bileşenlerin ve alt-sistemlerin komple spektrumunu sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için
Application Medical Eqiupment

Tıbbi Ekipmanlar

Tıbbi alanda insan hayatı için sorumluluk günlük bir realitedir. Bu nedenle güvenlik işin en önemli faktörüdür. Kendi işinizi yapabilmeniz için size hassasiyet, güvenilirlik ve güvenlik sunuyoruz. Yıllar boyunca, tıbbı uygulamaların geniş bir aralığında – solunum cihazı teknolojisinden, dişçilikten, ve anesteziden kritik ameliyatlar için insuflatörlere kadar – deneyim kazandık. Gaz karışımından ve dağıtımından sterilizasyon sistemlerine ve endoskopi testlerine kadar geniş bir tıbbi uygulama alanında doğrudan deneyim sahibiyiz.

Daha fazla bilgi için
Application-Analytical-Systems

Analitik Sistemler

Geleceğin analitik ekipmanları daha hızlı, daha hassas ve daha uçuş çözümler talep edecektir. Bürkert geleceği yakalamanızda size yardımcı olmaya hazırdır. Probleminizi bize bildirin; size kendi uzmanlık alanınıza odaklanabilmeniz için spesifikasyonlarınızı karşılayan güvenilir bir sistem teslim etmek üzere değişmeyen test sonuçları ve aynı zamanda  çapraz kirlenmemiş bileşenler için hassas dozlamada, kısa tepki sürelerinde, küçük kaplama alanında, düşük dahili hacimlerde, kimyasal olarak reaksiyona girmeyen malzemelerde deneyimimizi kullanacağız.

Daha fazla bilgi için
Application New Energy

Yeni Enerji

Bürkert; biyo-yakıtlardan yakıt hücresi teknolojisine kadar birçok yenilikçi yakıt düşüncelerinin içinde yer almaktadır. Yalıtılmış solenoid vana teknolojimiz zorlu su koşullarının başarıyla üstesinden gelen ilk çözümün kalbinde yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için