Bürkert - Close to you
Ofis /1
  • Ana ofis
   Burkert Contromatic
   Akiskan Kontrol Sistemleri Ticaret A.S.
   1203/8 Sok. No2-E
   TR-Yenisehir, Izmir
   Telefon Int. (+90 232)459 53 95, Nat. (0232)459 53 95
   Fax Int. (+90 232)459 76 94, Nat. (0232)459 76 94
   E-posta vasbghexrl@ohexreg.pbz
 • Ana ofis
 • Merkez
 • Systemhaus
 • Distribütör
 • Ofis
 • Üretim Merkezi
 • Logistic center
bürkert
We make ideas flow.
We make ideas flow.

Büyük motorlar için ihtiyaca uyarlanmış sistem çözümleri

Tamamen Burkert tarafından geliştirilen ve imal edilen dozaj sistemleri müşterinin uygulamasına ve gereksinimlerine ideal şekilde uyarlanabilir.

Ihtiyaca uyarlanmış sistem çözümleri

Burkert; kirlilik azaltma maddelerinin dozlanması için özellikle müşterinin gereksinimlerine uyarlanmış dozaj üniteleri temin eder. Dozlama ünitelerinin fonksiyonel ürün aralığı Burkert tarafından özel müşteri gereksinimlerine ayrı ayrı uyarlanabilir.

Bu özellik büyük ölçüde, ünitenin farklı performans sınıflarındaki motorlara uyarlanmasını mümkün kılan bir modüler platform kavramının bir sonucudur. Ayrıca, giderek artan sayıda uygulama için nitelikli standart bileşenler ve ürün varyasyonları özel gereksinimlere hızlı ve kaliteli ayarı mümkün kılar. Bu işlem sayesinde, Burkert; makinede işlemekten ve ölçüm ve kontrol cihazlarından tamamen kablolanmış kontrol kabini entegrasyonuna kadar tüm gereken uzmanlıkları içerir. Sonuçta Orijinal Malzeme Üreticisinin (OEM), son kullanıcının ve operatörün istekleri ve gereksinimleri tamamen karşılanır ve ulusal onaylar ve standartlar elde edilebilir.

  Universal kontrolör - Tip 8611 e Kontrol

  Akış, basınç veya sıcaklık için kompakt üniversal kontrolör eCONTROL; elektrikli veya pnömatik vanalar ile kolayca konfigüre edilebilir.
  Sensorlar – Tip 8316, TST001 ve 8051

  SCR uygulamaları için nitelikli Burkert sensorslar örneğin basınç, sıcaklık ve akış ölçümlerini kapsar.
  Doğrudan-etkili solenoid vanalar – Tip 6013, 6027 ve 0200

  Burkert kompakt solenoid vanalar geniş bir aralıkta denenmiş ve test edilmiş sızdırmazlık malzemeleri ve voltaj versiyonları sunarlar. Bu nedenle standart seriler tek bir kaynaktan özel uygulamaya hızla ve esnek olarak uyarlanabilir.
  Pilot-kontrollü solenoid vanalar – Tip 6240 ve 6281

  Burkert kompakt solenoid vana ürün aralığı geniş bir aralıkta denenmiş ve test edilmiş sızdırmazlık malzemeleri ve voltaj versiyonları sunarlar. Bu nedenle standart seriler tek bir kaynaktan özel uygulamaya hızla ve esnek olarak uyarlanabilir.
  Basınçlı hava için bakım cihazları – Tip TPM001

  Basınçlı hava için bakım cihazları, modüler konstrüksiyon, modüler tasarım, basit montaj, ikincil hava giderme.
  Oransal vanalar – Tip 2875, 2865, 2821, 2824 ve 2873

  Doğrudan-etkili Burkert oransal vanaları geniş bir aralıkta denenmiş ve test edilmiş sızdırmazlık malzemeleri ve voltaj versiyonları sunarlar. Bu nedenle standart seriler tek bir kaynaktan özel uygulamaya hızla ve esnek olarak uyarlanabilir.