Bürkert - Yakınınızda
Ofis /1
  • Ana Ofis
   Burkert Contromatic
   Akiskan Kontrol Sistemleri Ticaret A.S.
   1203/8 Sok. No2-E
   TR-Yenisehir, Izmir
   Telefon Int. +90 232 459 53 95, Nat. 0232 459 53 95
   Fax Int. +90 232 459 76 94, Nat. 0232 459 76 94
   E-posta vasbghexrl@ohexreg.pbz
 • Ana Ofis
 • Merkez
 • Systemhaus
 • Distribütör
 • Ofis
 • Üretim Merkezi
 • Lojistik merkez
bürkert
We make ideas flow.
We make ideas flow.

Mikro litreleri saymak mı?

Çok küçük şeyler halinde bile gerçek büyüklükleri kanıtlamaktayız. Bu sayede, en küçük mekanda maksimum hassasiyeti minimum çabayla birleştiren Mikro segmentimizde bireysel sistem çözümleri geliştirmekteyiz. Yani her bir damlanın sayıldığı her yerde.

Mikro segmentindeki çözümlerimiz.

Klinik teşhiste, DNA sentezinde, tıp tekniğinde, analiz cihazlarında, yüksek verimli laboratuvar otomasyonunda ya da endüstriyel mürekkep püskürtmeli baskı işlerinde; çok küçük sıvı miktarlarının yüksek hassasiyet gerektirdiği her yerde, Bürkert sistem çözümleri kalitelerini göstermektedir. Mikro akışkanlar bizim dünyamızın bir parçasıdır. Agresif solventler, reaktifler veya nötr akışkanlardan hangisiyle çalışırsanız çalışın, fark etmez - bize güvenebilirsiniz.

Neden segmentler halinde organize oluyoruz.

Sektörler yerine Water, Gas, Hygienic ve Micro gibi segmentlerimizde düşünme ve çalışma, ilk bakışta alışılmadık görünmektedir. Fakat bu yöntem, bütünüyle sizin dünyanıza dalma olanağı sağlamakta ve sizlere sektör standardının ötesinde, şaşırtıcı derecede yeni ve bireysel çözümlere ulaşma fırsatını sunmaktadır.

Bu organizasyonun bizim için iki basit nedeni bulunmaktadır:

Birinci neden sizlersiniz. Çünkü segmentler her bir müşterinin uygulama dünyasına mümkün olduğunca basit ve mantıklı bir bağlantı oluşturmaktadır. Öte yandan bu yakınlık, onları anlamak için bir ön koşuldur. Ve sadece onların “ne yaptıklarını” anlamak için değil, aksine daha da önemlisi “neden yaptıklarını” anlamak için. Ancak bu cevaplar temelinde gerçekten kişiselleştirilmiş bir fikir ortaya çıkabilir.

İkinci neden, Bürkert bünyesindeki sorumlu müşteri ekibidir. Çünkü segmentler halinde düşünmek ve çalışmak, sizin için tutarlı bir şekilde sektörler arası teknoloji ve bilgi transferini garanti eder. Öte yandan bu farklı deneyimlerin ve uzmanlıkların bir ekip içerisinde birleştirilmesi, sadece sektöre özgü olanların değil, aynı zamanda şaşırtıcı fikirlerin de geliştirilmesi için bir ön koşuldur. Hem de başkalarından daha hızlı ve özgün bir şekilde.

Mikro segmentinden referanslar:

SuccessStory-BioSystems-Bild-Ebene0

Başarı Hikayesi : BioSystems S.A.

Kan analiz enstürmanları cihazlarında, medikal teknolojiye ve insan sağlığına önemli katkısı bulunan İspanyol firması BioSystems S.A.

Müşteri referansları

Başarı Hikayesi: Aloys F. Dornbracht GmbH & Co. KG

Iserlohn’dan üstün kalitede vanalar. Aile şirketi olan Dornbracht yenilikçi mutfak ve banyo ürünleri ile tüm dünyada standartları oluşturmaktadır.

Müşteri referansları

Başarı Hikayesi : VU Universitesi Medikal Merkezi Amsterdam

Küçük valfler ile büyük araştırma: Bürkert’in Solenoid Valfleri kendini PET izleyici üretiminde kanıtladı.

Müşteri referansları

Dental tedavi cihazları için kompakt su ve hava çözümleri

KaVo’nun partnerliği ile

Müşteri referansları

Karşılaştırma listem